Cart
MECANIK MO2 RED DOT
×
HRNDY CD 22WMR 45GR FTX 50/2000
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
XS Sights Lever Rail with Ghost Ring Sights White Stripe Marlin 1895
×
TRISTAR COBRAIII PUMP 20GA. 3"
×
YHM THREAD PROTECTOR 762 5/8-24 .720 OD BLACK
×
Savage Mark II FVXP Rifle 22 LR 21 in. Black w/ Scope RH
×
WBY MK-V APEX BA 270WBY 26B
×
Hornady Critical Defense Rifle Ammo 223 Rem. 73 gr. FTX 20 rd.
×
HENRY HOMESTEADER 9MM 10RD 16" WLNT
×
SAV IMPLS MTN HNTR 300WSM 24" 2RD
×
ALLEN ULTRX FOAM PLUGS ORANGE 50PR
×
Savage Rascal Rifle 22 LR Pink LH
×
Rock River Arms LAR-15 RRAGE Carbine 5.56 NATO 16 in. Black 30 rd. RH MLOK Handguard
×
Mossberg Patriot Rifle Vortex Scope Combo Rifle 22-250 Rem. 22 in. Sythentic Black
×
Howa M1500 Walnut Hunter Rifle 6mm ARC 22 in. Walnut
×
NCSTAR VISM DBL PISTOL MAG PCH GRN
×
ROUGHNECK GIRL 357/38 SS 2.5"
×
SPRGFLD WAYPOINT 6.5PRC 24" CF EVG
×
SPIKE'S RFL 556 16" MD MLOK ROSE GLD
×
Howa M1500 Hogue Rifle 243 Win. 22 in. Black
×
Tristar Matrix Inertia Semi Auto Shotgun 12 ga. 3 in. Realtree Max-7 28 in.
×
SAV 110 ELT PRSN LH 308WIN 26" 10RD
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
HOWARD LEIGHT USA SHOOTERS
×
Weatherby Select Rifle Ammo 300 WBY 165 gr. Hornady Interlock 20 rd.
×
Hi-Viz Snap On Sight for Plain Barrel Shotgun
×
STEYR HS 50 M1 50BMG 35 TAKEDOWN ADJ STK 5RD
×
Magnum Research BFR Revolver 44 Mag 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
$479.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Rock Island Rock Ultra FS 1911 Pistol Combo in 9mm and 22TCM (with accessory barrel). 5 in. barrel. Black Parkerized finish 10 rd. magazine. 70 series design. Black and gray G10 grips. Skeletonized hammer and trigger. Ambidextrous safety. Dovetail 2 dot rear sights. Fiber optic front sights.
| Weight | 4.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 8.250 × 3.250 in |
| upc | 4806015566366 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 22 TCM9R |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Parkerized |
| firearm_action | Semi-automatic |
| frame | Steel Frame |
| grip | G10 Grips |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Fiber Optic Front / Adjustable Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.