Cart
BRO 1911-380 BLACK LABEL 380ACP 4.25 MATTE 8RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC EMUFF FDE
×
ACCU-TAC PC-5 ARCA SPEC QD BIPOD
×
SPD FlipDot - Solar Reflex Sight w/KPM Mounting System (KeyMod/Picatinny/M-LOK)
×
LIMBSAVER PAD REM700/710/870 SYN
×
SPIKE'S COMPLETE LOWER M4 STK(COLOR)
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 270 Win. 130 gr. BT SP 20 rd.
×
POF 02039 REN PLUS DI 13 13M RAIL 5.56 BLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP .243
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
KA-BAR Full-Size Fixed USMC 7 in Black Blade Leather Handle
×
AMERIGLO DEFOOR B/B FOR GLK 42/43
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
XS F8 NIGHT SIGHT FOR GLK 20/21/29
×
CENT CANIK METE SFX 9MM 5 FDE BLK MA LEGAL 10RD
×
Leapers UTG 4.2in ITA Red Green T-Dot w QD Mount Riser Adapt
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
COLT ANACONDA 44MAG 4.25" 6RD STS
×
KA-BAR Full-Size Fixed Army 7 in Black Blade Leather Handle
×
SIG P365X-MS 9MM 3.1" 12RD RAINBOW
×
SEEKINS AR ATC COMP 5/8X24 BLK
×
ZAS ZPAP85 5.56 10 BLK AK PISTOL 30RD
×
KRISS VECTOR CRB G2 9MM 16 BLK 17RD
×
WIN DEER SEASON 7.62X39 123GR 20/200
×
HIVIZ ADJ REAR SIGHT S&W RVLVR GR/RD
×
Tactical Weapon-Mounted Light
×
Harris Bipod 1A2-L2 Rotate Self Level 9-13 in
×
DBF SIDEKICK 22LR/WMR 5.5" 9RD TALO
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
Riley Defense AK47 100 Series Rifle 7.62x39 16.25 in. Side Folding Stock 30 rd.
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$535.93
41 in stock
The RM64 features RossiÂ’s prized double action trigger, and a crisp single action trigger pull. The RM64Â’s 4-inch barrel pairs with fixed sights. It has 6 shots of .357 Magnum on tap in its steel cylinder. The full underlug barrel adds additional weight which helps manage magnum recoil. This revolver uses a square butt configuration making it easier to shoot with full power magnums or 38 Specials.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327633587 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | FT: Serrated |
| stock | Black Rubber Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.