Cart
Estate Super Sport Target Load 20 Gauge 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
Model 7205 Liner Belt 1.5 (38mm)
×
Savage 93R17 FV-SR Rifle 17 HMR 16.5 in. Black RH
×
Winchester AA Sporting Clays Load 20 ga. 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
KSA CHIPMUNK 22LR GLSSY WLNT DLX
×
SW 640 357MAG 2 1/8 SS ENGRAVED WOOD GRIP 5RD
×
SW 586 CLASSIC 357MAG 6 BLUED CHECKERED WOOD 6RD
×
BH T-SER L2C SPRGFLD HELLCAT 9 BK RH
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
Taurus Judge Public Defender Revolver 45 Colt/410 ga. 2 in. Grey 5 rd.
×
1873 TC9 9MM BL/WD 4.75"
×
BRO BUCK MARK FIELD TGT 22LR 5.5 AS PIC RAIL
×
YHM SRX FLASH HIDER 5/8-24
×
92FS 9MM BRIGADIER BLACK 10+1#
×
REM 308 WIN 180GR CLOK TIPPED 20/200
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BOND HONEY-B 38SPL 3" STS EXT GRIP
×
FN 509 COMPACT MRD 9MM LUGER
×
COLT GOLD CUP LITE 9MM 5" STS
×
Charter Arms Pathfinder Revolver 22 LR Stainless Full Grip Single Shot 2 in. 8 rd.
×
Speer Gold Dot Handgun Ammo 25 ACP 35 gr. HP 20 rd.
×
CORBON DPX 9MM+P 115GR BRNS X 20/500
×
TRUGLO FAST TURKEY SIGHT
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Holosun HE407C-GR-X2 Reflex Sight Green Dot 2MOA
×
ADV TECH LOW PROFILE GAS BLOCK
×
WALKER'S RAZOR SLM ELEC MUFF CARBON
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$535.93
41 in stock
The RM64 features RossiÂ’s prized double action trigger, and a crisp single action trigger pull. The RM64Â’s 4-inch barrel pairs with fixed sights. It has 6 shots of .357 Magnum on tap in its steel cylinder. The full underlug barrel adds additional weight which helps manage magnum recoil. This revolver uses a square butt configuration making it easier to shoot with full power magnums or 38 Specials.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327633587 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | FT: Serrated |
| stock | Black Rubber Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.