Cart
BERGARA B14S804L SIERRA W LH 22250 20 4R WCAMO
×
BERGARA B14S804 SIERRA WLD 22250 20 4R WCAMO
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
LEUP BX-4 PRO GUIDE HD 12X50MM GEN 2
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
UTG 2.6" ITA RED/GRN DOT SIGHT W/MNT
×
GFI AMMO CARRIER .357 TO .500S&W BLK
×
TIK T3X LITE VEIL ALPINE 6.5PRC 24.3 4RD
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
92FS Magazine
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
KelTec P15 Pistol 9mm 4 in. Black 15 rd.
×
MAG BFR500SW10B 500 SA REVOLVER 10IN BISLEY
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Rifle 30 Cal 18 in Walnut 10 rd.
×
BERETTA MAGAZINE 92FS 9MM
×
BERGARA B14LM802 SIERRA WLD 7MM 22 3R WCAMO
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
WBY ORION 1 OVER/UNDER 20/28 3" WLNT
×
SIG P938M 9MM 7RD 3" BLK RBR NS MA
×
Winchester Wildcat Rifle 22 LR 18 in. Black Synthetic RH
×
WIN AA DMND G 12GA 2.75" #7.5 25/250
×
POF 01752 MINUTEMAN DI 16 14M RAIL 556 PBRN
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
BACKUP BBL FOR G17 THRDD BLK
×
LEUP BX-4 PRO GUIDE HD 10X50MM GEN 2
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
TRUGLO TAC-POD CARBON PRO 6-9"
×
SAR USA SAR9C 9MM COMPACT GEN3
×
TIK T3X SUPER VARMINT 243WIN 23.7 5RD
×
ALLEN HIDEOUT BELLYBAND HLSTR XL-3XL
×
SW M&P 5.7 5.7X28 5 TB TS 22RD TS
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
SIG P226 MK25 9MM 4.4" 10RD PH NS
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
Riley Defense AK47 100 Series Rifle 7.62x39 16.25 in. Side Folding Stock 30 rd.
×
PRESCOTT 6.5CM 20" BLK
×
NAA Black Widow Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Black 2 in. 5 rd.
×
WALKERS MUFF HEARING
×
$575.23
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The RM64 features RossiÂ’s prized double action trigger, and an crisp single action trigger pull. The RM64Â’s 4-inch barrel pairs with a red ramp front sight and a fully adjustable rear sight. It has 6 shots of .357 Magnum on tap in its steel cylinder. The full underlug barrel adds additional weight which helps manage magnum recoil. Although this revolver is also stainless steel, it uses a square butt configuration making it easier to shoot with full power magnums or 38 Specials.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 725327939627 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | FT: Serrated |
| stock | Black Rubber Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.