$855.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger GP100 Standard, Double Action, Revolver, 357 Magnum, 3″ Barrel, Stainless Steel, Satin Finish, Silver, Hogue Monogrip, Ramp Front and Integral Rear Sights, 6 Rounds, KGPF-331 01715
| Weight | 60.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 10.000 × 3.750 in |
| upc | 736676017157 |
| brand | |
| barrel_length | 3 Heavy Barrel |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-18 3/4" |
| sights | Fixed |
| stock | Black Hogue Monogrip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.