$921.60
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger GP100, Double Action, Revolver, 357 Magnum, 4.2″ Barrel, Stainless Steel, Satin Finish, Silver, Rubber Grips with Wood Inlay, Fiber Optic Front and Adjustable Rear Sights, 7 Rounds 01771
| Weight | 63.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.000 × 10.120 × 4.000 in |
| upc | 736676017713 |
| brand | |
| barrel_length | 4.2 |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 7 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin Stainless |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber w/Hardwood Insert |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-18.75" |
| sights | Front: Fiber Optic Rear: Adjustable |
| stock | Cushioned Rubber With Hardwood Insert |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.