$1,091.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger GP100 Match Champion, TALO Edition, Double Action, Revolver, 357 Magnum, 4.2″ Barrel, Steel, Satin Finish, Silver, Rubber Grip, HiViz LiteWave Fiber Optic Front and Adjustable Rear Sights, 6 Rounds 01786
| Weight | 66.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 10.500 × 3.750 in |
| upc | 736676017867 |
| brand | |
| barrel_length | 4.2 |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin Stainless |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Hogue No Finger Groove |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-18.75" |
| sights | Front: Fiber Optic Night Rear: Adjustable |
| stock | Hogue Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.