$995.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger GP100, TALO Edition, Double Action, Revolver, 357 Magnum, 6″ Barrel, Steel, Satin Finish, Silver, Hogue Walnut Grip, Ramp Front and Adjustable Rear Sights, 6 Rounds 01759
| Weight | 76.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.000 × 10.250 × 3.750 in |
| upc | 736676017591 |
| brand | |
| barrel_length | 6 |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood Grips |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-18 3/4" |
| sights | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.