Cart
Mossberg 590 Shockwave 410 ga. 14 in. Black 3 in. RH
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 STEEL BBL
×
TRUE PREC P320C SLIDE RMR CUT BLK
×
HIVIZ Interchangeable Frt&Rear HandgunTarget Sight Fits All Glock Models Green Red White Litepipes
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
GG&G EOTECH LENS COVER FOR 512/552
×
Browning X-Bolt Magazine Long Magnum
×
BAD EMMR MAG RELEASE LARGE BLACK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
WINCHESTER SX4 DEFENDER 12GA
×
TRIJICON RMR TYPE 2 3.25 MOA FDE
×
HRNDY CD 30CARB 110 FTX 25/250
×
SIG P226 MK25 9MM 4.4" 10RD PH NS
×
UTG 2-7X44 AO 36-CLR LNG EYE RLF SCT
×
DNZ REM700 LA PIC RAIL W/8-40
×
CRIMSON TRACE LASERGUARD RED
×
EPS Carry
×
KelTec KSG Shotgun 410 ga. 18.5 in. Black 3 in. 13 rd.
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK 42/
×
STEINER T6Xi RIFLE SCOPE 3-18X56 SCR2
×
REPTILIA AUS 30MM MOUNT 1.54" BLACK
×
Hi-Viz Ruger Front/Rear Sight Set for 10/22 Rifle
×
STEINER 10X42 TACTICAL BINO
×
BAD AUTHORITY ELITE AMBI 16" 556 GRY
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$830.40
183 in stock
Ruger LC Charger, Semi-automatic, 5.7X28MM, 10.3″ Threaded Barrel, 1/2×28, Matte Finish, Black, Black Polymer Grip, Manual Safety, 10 Rounds, 1 Magazine 19304
| Weight | 92.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.000 × 8.500 × 4.000 in |
| upc | 736676193042 |
| brand | |
| barrel_length | 10.30 Threaded Barrel 1/2-28 |
| caliber_or_gauge | 5.7X28MM |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Type III Hardcoat Anodized |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 1 10 rd. Steel Magazine |
| rate_of_twist | 1-in-9" |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.