Cart
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 LIGHT MAPLE WOOD 30RD
×
WTHBY MAM01N653WL8B MKV ACCUMARK 6.5-300 LH
×
Small Utility Pouch
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5CREED 22 CF OMNI 5RD
×
TRIJICON CREDO 2.5-15X56 SFP MRAD GR
×
BGA B-14 HUNTER 30-06 24 SYN BLK
×
FN FIVE-SEVEN MRD 5.7X28MM
×
Winchester XPR Combo Rifle 308 Win. 22 in. Black RH
×
Tristar Viper G2 Compact Shotgun 20 ga. 24 in. Walnut 3 in. RH
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 DARK WALNUT 30RD
×
ZASTAVA M70 762X39 16" 30RD RED TF
×
BGA B-14 RIDGE 308WIN 20 SYN BLK
×
WBY MKV DLX 6.5CREED 22 GLOSS AA WALNUT
×
WARNE BASE MAXIMA 2PC BROWNING
×
BURRIS XTB-700 / HOWA LA BASE
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 CAR 65CM 22"
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 308WIN 24 CF OMNI 5RD
×
WALTHER P22Q MILITARY .22LR
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 300WBY 28
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5CREED 22 GRY OMNI
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 TI 308WIN 22"
×
Bersa BPCC Compact Pistol 9 mm. Matte/FDE 8+1 rd.
×
BOND ARMS THE TEXAN 45COLT/.410GA
×
American Classic 1911 Commander Pistol 9mm 4.25in. Matte Blue 10 rd.
×
WALTHER PDP OR 9MM 5"
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5PRC 24 GRY OMNI
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 CHM
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 240WBY 26
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$211.20
646 in stock
Ruger LCP, Double Action Only, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Sub-Compact, 380 ACP, 2.75″ Barrel, Blued Finish, Integral Fixed Sights, 6 Rounds, 1 Magazine 03701
| Weight | 21.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.250 × 5.750 × 1.750 in |
| upc | 736676037018 |
| brand | |
| barrel_length | 2.75 |
| caliber_or_gauge | 380 ACP |
| capacity | 6+1 |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Double Action Only |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 1 6 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-16" RH |
| sights | Fixed |
| stock | Black Glass-Filled Nylon Frame |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.