Cart
SIG P322 OPTIC READY 22LR 4 2-10RD MA COMP
×
CZ REDHEAD PREMIER O/U 16GA
×
TRIJICON ACOG 3.5X35 GHS .308 W/TA51
×
XGRIP MAG SPACER HK P2000 9MM/40/357
×
SOG Salute Mini Black Oxide G10
×
BRO BAR MK3 SPD OVIX FLUTED NS 308WIN 22 4RD
×
HIVIZ MPFD21 FSTDOT H3 SGHT S&W M&P COMPACTS
×
KONUS 4-16X50 KONUSPRO 550 BALLISTIC RET
×
KONUS KONUSPRO 3-9X40 550BAL IR MBLK
×
TIK T3X SUPER VARMINT 6.5PRC 23.7 5RD
×
RUGER HWKEYE AFR 375RUG 23" BL 3RD
×
BGA B-14 RIDGE 7MM REM 24 SYN BLK
×
STEVENS 555 OVR/UNDR 410 24" CMPCT
×
DBF DB9 9MM 6RD FS POLY ODG
×
HARRIS BIPOD 9-13" (LEG NOTCH) MLOK
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 300WIN 24 CF OMNI 5RD
×
CHA 73824 UNDERCOVER 38 2.0 LAS SS 5SHOT
×
BERGARA B14S904 STOKE CMP 22250 20 4R BK/GR
×
CRICKETT RIFLE G2 .22LR
×
ATA GSG FRFLY 22LR 4.9B MINT
×
SL INCOG S&W SHIELD/PLUS RT
×
Cathode
×
SL 7378 ALS 1911 5" BLK RH
×
Walkers Razor Flat Dark Earth American Flag
×
TIK T1X 17HMR 20 10RD
×
TRIJICON RMR PLATE ACC RNG Q-LOC MED
×
TRIJICON ACOG 3X30 RED XHR 300 BLK
×
WALKER'S VECTOR SHOOTING GLASSES CLR
×
HOWA MINI ACTION 6MM ARC 22" 5RD GRN
×
TEKMAT PISTOL MAT FOR GLOCK BLK
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$877.20
6 in stock
Ruger Super Blackhawk Standard, Single Action, Revolver, 44 Magnum, 7.5″ Barrel, Stainless Steel, Satin Finish, Silver, Hardwood Grips, Adjustable Rear & Ramp Front Sight, 6 Rounds 00804
| Weight | 78.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.000 × 12.250 × 4.500 in |
| upc | 736676008049 |
| brand | |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 44 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Single Action |
| grip | Wood |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-20" |
| sights | Front: Ramp Rear: Adjustable |
| stock | Rosewood Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.