Cart
KIMBER CUSTOM CDP II 45ACP 5" 7RD CA
×
Nosler Trophy Grade Rifle Ammunition 30 Nosler 180 gr. AB SP 20 rd.
×
BERETTA APX A1 RDO 9MM 4.25"
×
COLT GOLD CUP LITE 9MM 5" STS
×
BRO BUCK MARK CAMPER SS URX 22LR 5.5 FOFS CA
×
BERGARA BPR36-65PRC MGMICRO LTE 6.5PRC 18 5R TUNG
×
COLT KING COBRA CRRY 357MAG 2" DA/SA
×
CRKT MINIMALIST 2.13" CLEAVER PLAIN
×
CALDWELL BIPOD XLA 9"-13"
×
Federal American Eagle Pistol Ammo 327 Fed Mag 100 gr. Soft Point 50 rd.
×
VERTX M.A.K. FULL POCKET LRG MAG CB
×
ZULU 50MM BINO ADAPTER BLK
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
BH ARC IWB SP XD/MOD2 3.3" AMBI GRY
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
Uncle Mike's Sidekick Holster Size 5 Ambidextrous
×
HERITAGE RANCHER 22LR 16" INDY DAY
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$1,234.80
140 in stock
Ruger Super Redhawk Standard, Double Action, Revolver, 454 Casull, 7.5″ Barrel, Stainless Steel, Satin Finish, Silver, Hogue Tamer Monogrip Grip, Adjustable Rear & Ramp Front Sight, 6 Rounds, KSRH-7454 05505
| Weight | 87.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.250 × 6.750 × 2.500 in |
| upc | 736676055050 |
| brand | |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 454 Casull |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber/Laminated Inserts |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-24" |
| sights | Front: Ramp Rear: Adjustable |
| stock | Black Hogue Monogrip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.