Cart
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
CZ DAN WESSON DWX OR COMPACT
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
BCM-OR-AT-525-11 AT OPTIC RISER 525-11
×
CZ RDHD PRMR TGT 12/30 EXTENDED 5SET
×
DNZ REM 700 LA PIC RAIL 20MOA W/8-40
×
CCI 3790B 9MM LUGER BIS SHOTSHELL 10/20
×
X1 PRIMAL 4-12X50 1" ILL DPLX
×
FMK G3 9MM 3.87" 10RD BLACK
×
SW 610 10MM 40SW 6.5 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
DNZ SAV ALL RND SA PIC RAIL 8-40
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .338LAP
×
ACCU-TAC FC-5 G2 ARCA SPEC BIPOD
×
DESERT EAGLE BFR .45/70
×
Auto-Ordnance 1911A1 GI Spec Pistol 45 ACP 5 in Black 7 rd.
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 4 OPTIC READY 15RD
×
CTC LASERGUARD SIG P365 RED
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
SIG P220 45ACP 4.4 BLK TAC RAIL NS 8RD CA LEGAL
×
BOND HONEY-B 22LR 3" STS EXT GRIP
×
REPTILIA SDDL MNT BER 1301/A300 1/3
×
BGA BMR 17HMR CARBON FIBER BARREL
×
BGA BMR 17HMR STEEL BARREL
×
BFR REVOLVER 30-30 7.5" 6RD STS
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
DESERT EAGLE BFR .500S&W
×
SAV 93R17 BTVLSS LH 17HMR 21" 5RD
×
BERGARA BPR36-65CM MGMICRO LTE 6.5CRD 18 5R TUNG
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$182.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ruger Wrangler, Single Action Only, Revolver, 22LR, 7.5″ Barrel, Aluminum Alloy, Cerakote Finish, Silver, Checkered Synthetic Grips, Integral Notch Rear Sight/Blade Front Sight, Transfer Bar Safety, 6 Rounds 2039
| Weight | 48.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.000 × 6.250 × 2.500 in |
| upc | 736676020393 |
| brand | |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Silver Cerakote |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Black Checkered Syntetic |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | Front: Blade Rear: Integral |
| stock | Checkered Synthetic Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.