$668.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Apex Hunter, Bolt Action Rifle, 6.5 PRC, 24″ Barrel, Matte Finish, Black, Polymer Stock, Right Hand, Includes Vortex 3-9×40, 2 Rounds 57595
| Weight | 173.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.500 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 11356575951 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 PRC |
| capacity | 2+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | 1 2 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic/ Black/ Adjustable LOP |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.