Cart
XS R3D GLOCK SM SUPPRESSOR GREEN
×
BERETTA BRX1 .308 WIN 20"
×
ZASTAVA M93 50BMG 33" BLACK
×
Stevens 555 Shotgun 410 ga. 26 in. Wood Laminate
×
GEISSELE SUPER PRECISION 34MM BLK
×
TAURUS G3 9MM 4" 10RD STS AS TS
×
EAA GIRSAN REGARD 9MM FDE 4.9 19RD
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE 6.5CM
×
SW 610 10MM 40SW 6.5 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
RAGING HUNTER 454 5 1/8in 5RDS TWO TONE
×
DESERT EAGLE BFR .500S&W
×
X1 CONQUER 6-24X50 1" R3 FFP
×
1911X CARRY 45ACP COY/BK 4.25"
×
TACTICAL RINGS 34MM 10MM
×
123A Rechargeable Batteries w/ Charger
×
AMERIGLO I-DOT FOR GLK 42/43 WHT/GRN
×
WINCHESTER XPERT BOLT RIFLE
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 ADJ STOCK BLK SYN 30RD
×
AM DEF AD-RECON SCP MNT 20MOA 30MM B
×
1911 OPERATOR 9MM 4.25" OR
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
WARNE 8515M HYPERLITE 30MM HIGH MATTE RINGS
×
CHARLES DALY TRIPLE THREAT
×
LBE LOPRO GAS BLOCK W/MID TUBE
×
BERGARA B14S754 CREST 22250 20 5R BK/GR
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$630.38
12 in stock
Savage 110 Hog Hunter, Bolt Action Rifle, 400 Legend, 20″ Barrel, Matte Finish, Black, Dark Olive Drab Green Polymer Stock, AccuTrigger, Detachable Box Magazine, Adjustable Iron Sights, 3 Rounds, Right Hand 58133
| Weight | 152.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 11356581334 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 400 LGND |
| capacity | 4+1 |
| color | Olive Drab Green |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Green Synthetic |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | FT: Ramp RR: Adjustable |
| stock | Synthetic OD Green |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.