$1,168.45
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Long Range Hunter, Bolt Action Rile, Long Action, 7MM Remington Magnum, 26″ Barrel, Muzzle Brake, Matte Finish, Black, Gray Synthetic Stock, 1 Magazine, 3 Round, Right Hand 57035
| Weight | 178.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.500 × 11.000 × 5.000 in |
| upc | 11356570352 |
| brand | |
| barrel_length | 26" Medium Contour |
| caliber_or_gauge | 7MM Remington Mag |
| capacity | 3 + 1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Gray Synthetic |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1 in 9.5" |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.