Cart
BR110 Light Luxe O/U 410ga/3in 28inScroll Eng./Silver RecWalnut 5-tubes
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Talley 1in Weatherby Vanguard High
×
20X BOBCAT 22LR BLK/POLY
×
TRUGLO BRITE-SITE TFX 1911 3" OFF
×
CHIAPPA 1892 WILDLAND TD 357 16.5 BK
×
HOLOSUN 407 GREEN DOT ONLY
×
BL FORCE HW TEN SPD UL DMP PCH SM MC
×
ARISAKA OFFSET OPTIC PLT 8 RMR TALL
×
Handall Full Size Grip Sleeve
×
HandAll Hybrid SW MP 9MM 40SW 357SIG Grip Sleeve Black
×
TRIJICON ACOG 4X32 GRN CH 223 RMR DE
×
BLK PNT MINI WING SIG P365 MACRO BLK
×
EOTECH 552 MILITARY HWS A65 68 MOA/DOT AA
×
HIVIZ LiteWave H3 Sight 1911 Sight Set
×
Blur
×
TRIJICON ACOG 4X32 .223 ARMY
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
HIVIZ RED HAWK FRONT SIGHT
×
UNITY MODBUTTON LT LINK USB-C 7" FDE
×
TRIJICON RMR TYPE 2 ADJ 3.25 MOA GRY
×
Urban Edge (50/50 Edge)
×
HI-PT JXP 10MM 5.2" THRD 10RD BLK
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
AM DEF AD-RECON SCP MNT TACT 34MM BK
×
DBF SIDEKICK 22LR/MAG BIRDSHEAD GRIP
×
REPTILIA AUS 30MM MOUNT 1.70" FDE
×
ALLEN ULTRX FOAM PLUGS LIME 6 PAIR
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
REPTILIA AUS 30MM MOUNT 1.93" FDE
×
A-ZOOM TRAINING ROUNDS .22LR
×
WARNE 7859M 30MM DIVINGBOARD MOUNT, PICATINNY
×
UNITY MODBUTTON LT SURFIRE 4.5" BLK
×
ATN Thor LTV 5-15x 320x240 12mic Thermal Rifle Scope w Video
×
BAD ENHANCED MAG RELEASE RED
×
CHP S&W M2.0 C.O.R.E. EPS/EPS CARRY
×
ADLER HT-104 SEMI 12/18.5 BLK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$1,549.84
2 in stock
Savage 110 Precision, Bolt Action Rifle, 300 Winchester Magnum, 24″ Heavy Barrel, Threaded 5/8-24, BA Muzzle Brake, Matte Finish, Black, Flat Dark Earth MDT LSS XL Chassis, AccuTrigger, 1 AICS Magazine and 20MOA 1 piece EGW Rail, 5 Rounds, Left Hand 57697
| Weight | 245.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.000 × 11.000 × 4.500 in |
| upc | 11356576972 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 300 Winchester Magnum |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Flat Dark Earth |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt |
| grip | MDT LSS XL Chassis FDE |
| magazine | 1 5 rd. AI Pattern |
| rate_of_twist | 1-in-9.25 5R |
| sights | No Sights |
| stock | MDT Chassis |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.