Cart
92FS 9MM BRIGADIER BLACK 10+1#
×
SIG RED DOT ROMEO 5 XDR GEN II
×
ATN THOR 4 2.5-25X THERMAL RFL
×
CHRISTENSEN TACTICAL HIGH 34MM
×
WAL PDP COMPACT PRO SD OR 9MM 4.6 17RD
×
VIRIDIAN X5L G3 UNV LSR/LGHT/HD CAM
×
BRZ ROSSI R95 30-30 16 TRP BK
×
CVA CASCADE 300WM 24" 3RD BLK/OD
×
SIG P938 9MM 3 BLK NITRON SAO 7RD
×
VIRIDIAN X5L-RS GEN 3 GRN LAS/LT RFL
×
LEUPOLD BASE STANDARD 2PC
×
UTG 2-7X44 AO 36-CLR LNG EYE RLF SCT
×
DBLTAP 762X39 123GR SCHP 20/1000
×
FED 300BLK 120GR POWER-SHK SP 20
×
AM DEF UIC MOD 1 5.56 14.5" 30RD BLK
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
ARISAKA 18650 SERIES LIGHT BODY BLK
×
TRUGLO RED DOT SIGHT 2X42MM
×
ACCU-TAC HD-50 50BMG HEAVY DUTY BLK
×
CHP S&W M2.0 C.O.R.E. EPS/EPS CARRY
×
ACP 9MM 5" 8+1 STAINLESS
×
VIRIDIAN E SERIES GRN LASER RUGER 57
×
UNITY FAST AEMS FDE
×
HOG GRIP AR15 M16 RUBBER BEAVERTAIL FINGER GRY
×
GLOCK OEM FLD KNIFE DRK E W/ROOT SAW
×
SW 586 CLASSIC 357MAG 6 BLUED CHECKERED WOOD 6RD
×
MARK V BC CARBON 240WBY 24" LH
×
Bulldog Pit Bull Hip Holster Black RH Large Frame Autos with 3.5-5 in. Barrels
×
SPYDERCO GRASSHOPPER STNLS PLAIN
×
FED HOA 12GA 2.75" #7.5 25/250
×
STEINER T SERIES RINGS 30MM XTRA HI
×
BER JM4PX920 MAG PX4 9MM 20R BLK
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$874.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage Arms 57051 110 Storm 6.5×284 Norma 4+1 24″, Matte Stainless Metal, Gray Fixed AccuStock with Accufit
| Weight | 9.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.500 × 8.000 × 3.500 in |
| upc | 11356570512 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 x 284 Norma |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Gray Synthetic |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| receiver | Stainless |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.