Cart
STEVENS 555 OVR/UNDR 20GA 26"
×
GGG SLIM MEDICAL POUCH BLACK
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
Savage 93R17 BTVSS Rifle 17 HMR Natural Brown 21 in. RH
×
HNRY HMESTEDR 9MM 10RD FITS GLK MAG
×
SAV 110 TIMBERLN 6.5CR CAMO LH
×
KONUS KONUSPRO 6-24X44 MDOT MBLK
×
BARNES PREC MTH 6.5 GRN 120GR MB OTM
×
CR123A Lithium Batteries
×
GG&G MOSSBERG 930 SCOPE MNT
×
Harris BiPod Hinged Base 9-13 inches S-LM
×
TRIJICON HD NS SIG P225/6/8/239 YLW
×
HIVIZ RUGER GP100 INTERCHANGE PIPE
×
AGH PHOTON P365 WLIGHT HOLSTER
×
CCI Varmint TNT Green Rimfire Ammo 17 HMR 16 gr. Hollow Point 50 rd.
×
BUR TACTICAL 30MM RING 1/2 HEIGHT MED MATTE
×
UNITY FAST LPVO 34MM FDE
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS AMBI
×
AMERIGLO TALL SUP 9XL FOR GLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP BLUE
×
WHEELER RING ALIGN/LAP KIT 30MM
×
CHP SA PRODIGY ADPT HOLO 407K/507K
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
AM DEF TRIJICON MRO LW QR LOWER 1/3
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
BAD 10.5 UPR WRKHORSE 556AMBI C BLK
×
FN 509 FULLSIZE MRD NMS FDE 17RD
×
1873 TC9 9MM NKL/IVORY 3.5"
×
RMRcc Pistol Adapter Plate
×
EPS
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
Winchester USA Super Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
$698.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage Arms 57306 110 Apex Hunter XP 260 Rem 4+1 24″, Matte Black Metal, Synthetic Stock, Vortex Crossfire II 3-9x40mm Scope
| Weight | 7.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 11356573063 |
| brand | |
| barrel_length | 24" Sporter Barrel |
| caliber_or_gauge | 260 Remington |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.