Cart
RUGER SEC-9 9MM 4" BLK 15RD 3DT LSR
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
20X BOBCAT 22LR BLK/POLY
×
CHIA 340.160 1873 22-10 5 1/2IN BLK
×
SW PC 986 9MM 2.5 SS AS TITANIUM CYLINDER 7RD
×
FN 509 MIDSIZE TACTICAL 9MM 4.5 BLK 10RD
×
DE MK19 L5 44MAG 5" 8RD BLK ALUM IMB
×
Mossberg 590A1 M-Lok Shotgun 12 ga. 18.5 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
HER RR22MB6PG 22/22M 6.50 BL BLK GRIP
×
SW 66 357MAG 2.75 SS AS COMBAT MAGNUM 6RD
×
RONIN 1911 9MM 4.25" BL/SS OR
×
Charles Daly 202 Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
BRO 1911-22 A1 MATTE BLK 22LR 3 5/8 COMPACT WALN
×
Mossberg 590A1 Magpul Series Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black Magpul 3 in. RH
×
RUGER GP100 MATCH 357MAG 4.2" STN FS
×
Charles Daly 301 Tactical Shotgun with Pistol Grip 12 ga. 18.5 in. Nickel 3 in.
×
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
BAD 16 UPPR AUTH ELITE 556 AMBI BLK
×
DAN M4A1 5.56 14.5 M4 MIL SPEC+ BROWN 32RD
×
CMMG RIFLE RESOLUTE MK4 5.56MM
×
DBLTAP 454CAS 400GR HARDCAST 20/500
×
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
BRO A5 LIGHTNING SWEET 16 16GA 2.75 26 DS
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
COLT COMP GOV 45ACP 5" 8RD TT
×
Savage 110 Ultralite Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Grey RH
×
P238 TWO-TONE 380ACP 7+1 NS
×
KIMBER STS ULTRA CRY II 45ACP 3" 7RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
COLT GOVT COMP 45ACP 5" 8RD STS/BL
×
TAY 550818DE RUNNIN IRON SS TUNED 45LC 3.5
×
Browning Maxus II Rifled Deer Shotgun 12 ga. 22 in. Mossy Oak Bottomlands 3 in.
×
Rock Island Rock Ultra FS 1911 Pistol 45 ACP 5 in. Black Parkerize 8 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$1,226.68
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage Arms 57754 110 Timberline 7mm-08 Rem 4+1 22″, OD Green Cerakote, Realtree Excape Fixed AccuStock with AccuFit, Left Hand
| Weight | 8.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 8.000 × 3.500 in |
| upc | 11356577542 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 7mm-08 Remington |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | OD Green Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Realtree Excape Accustock |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1 in 9.5" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.