Cart
Charles Daly 202 Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
RUGER SPR RDHWK 44MAG 7.5" STN 6RD
×
BROWNING 1911-380 BLACK LABEL
×
COLT COMPETITION TI 45ACP 5" 8RD
×
Holosun Elite Reflex Sight Green Solar Failsafe
×
CZ TS 2 ORANGE 5.2" 40 S&W 17RD
×
KRISS VECTOR SDP G2 9MM 5.5 WHITE 10RD
×
HOLOSUN 512 ENCLOSED RED MULTI
×
Tru-Dot
×
RUGER SEC-9 9MM 4" BL 10RD 3-DOT
×
CZ DAN WESSON BRUIN OR 10MM
×
Bersa Thunder 380 Plus Pistol 380 Matte 15+1 rd. Threaded Barrel
×
MOS 500 TRKY 410/20MC MOGL HOL
×
RUGER MINI-14 RNCH 5.56 18.5" BL 5RD
×
RUGER MRK IV TRGT 22LR 5.5" STN 10RD
×
DE L5 44MAG 5" 8RD LW IMB BLK
×
SIG P365 X MACRO COMP 9MM 3.1 17RD
×
SAR USA CM9-21 CM9 9MM MAG 21RD
×
SW 637 CRIMSON TRACE RED LASERGRIPS 38SPL+P 1.875
×
S&W SHIELD 2.0 EZ 380ACP 8RD BLK
×
HER BL1228BK BADLANDER 12GA 28 2R BLK
×
SPRGFLD 45ACP MIL-SPEC STS CA
×
HRNDY CL 243WIN 87GR SST LT 20/200
×
Fiocchi Shooting Dynamics Rifle Ammo 308 Win 150 gr. FMJ BT 20 rd.
×
Hi-Viz Magnetic Shotgun Sight-Narrow Vent Rib
×
SPRGFLD HELLCAT PRO 9MM 3.7" 15RD
×
BRO BUCK MARK LITE GRAY URX 22LR 7.25 FLTD CA
×
P938 TWO-TONE 9MM 7+1 NS AMBI
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
Chiappa 1886 MHR Wildlands Take Down Rifle 45-70 Govt. 16.5 in. Matte Blue/Black 5 rd.
×
RUGER GP100 357MAG 4.2" BL 7RD AS
×
SIDEWINDER 22M 1-1/8" HOLS COM
×
HTI STOCK MAG KIT .223 REM 10+1 22IN BBL BLK THREADED
×
KRISS VECTOR CRB G2 45ACP 16 BLK 13RD
×
SW 57 CLASSICS 41MAG 6 BLUED CHECKERED WALNUT
×
SW PC 627 357MAG 2 5/8 SS RR AS WOOD GRIP 8RD
×
RONIN 1911 9MM 5" BL/SS OR
×
KelTec P15 Pistol 9mm 4 in. Walnut 15 rd.
×
Savage 93 FVSS Rifle 22 WMR 21 in. Black RH
×
Mossberg 590A1 M-Lok Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
SHAS MR920 9MM 4 BLK ELITE OPTICS SLIDE DLC
×
PTR 9KT 9MM 5.16 TB MLOK HANDGUARD 2 30RD
×
NAA SIDEWINDER 22WMR 4" 5RD STS
×
KERSHAW CAMP 10 MACHETE 10" BLK
×
SHD CR920 WAR POET 9MM 13 BLK
×
BAD 16 UPPR AUTH ELITE 556 AMBI BLK
×
$663.18
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Apex Hunter XP Right Hand Bolt Action Rifle Package in 204 Ruger. 20 in. carbon steel barrel with 1 in 12 twist. 3-9x40mm Vortex Crossfire II Scope mounted and bore sighted. Detachable 4 round magazine. User adjustable Accutrigger and adjustable length of pull.
| Weight | 10.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.250 × 8.250 × 3.500 in |
| upc | 11356573018 |
| brand | |
| barrel_length | 20" Sporter Barrel |
| caliber_or_gauge | 204 Ruger |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.