Cart
WALKER'S RAZOR COMPACT PASSIVE MUFF
×
TIPPMANN M4-22 PRO CMPCT 11" 22LR BK
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
BURRIS FASTFIRE COLOR COVER BLUE
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
BRO AB3 MICRO STALKER 6.5CREED 20 5RD DBM
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP BLUE
×
TALLEY PIC ANTICNT REM 700 LA 20 MOA
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 BLK 2 17RD
×
MARK V BC TI CARBON 240WBY LH
×
XS R3D 2.0 FOR GLOCK 21 SUP HGHT GRN
×
TRUGLO RED DOT SIGHT 2X42MM
×
SureFire V70 Speed Flashlight Holster Black
×
LEUPOLD BASE STANDARD 2PC
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
LEUPOLD RINGS RIFLEMAN 30MM
×
TIPPMANN M4-22 MICRO CMPCT 7 22LR BK
×
REPTILIA ROF-45 34MM RMR FDE
×
TRUGLO 1-PIECE PICATINNY RISER
×
ARISAKA 300 SERIES LIGHT BODY BLACK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$2,272.99
7 in stock
.223 ACC CHASSIS ARCA RAIL
| Weight | 16.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.750 × 11.100 × 4.750 in |
| upc | 11356575555 |
| brand | |
| barrel_length | 26.0000 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | MDT ACC Aluminum Chassis |
| magazine | 1 10 rd. AI Pattern |
| rate_of_twist | 1-in-9" |
| stock | Aluminum |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.