Cart
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
SPYDERCO DELICA4 FFG PLAINEDGE GREY
×
SPRGFLD 9MM GARRISON 5" BLUE 9RD
×
REM R22345 300 WM 180 PREM CUT COP 20/10
×
RUGER SPR BLKHWK 44MAG 10.5" BL 6RD
×
RUGER SR1911 9MM 4.25" DT 9RD 3DOT
×
Nosler Match Grade Handgun Ammunition 45 ACP 185 gr. CC JHP 20 rd.
×
WAL PDP FULL SIZE OPTICS READY 9MM 4 18RDS
×
REAL AVID BORN READY BLUE ASSISTED
×
SW 637 CRIMSON TRACE RED LASERGRIPS 38SPL+P 1.875
×
HRNDY 9MM 147GR JHP/XTP 25/250
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
PMC Bronze Pistol Ammo 32 Auto FMJ 70 gr. 50 rd.
×
REPTILIA ROF-90 30MM ACRO BLACK
×
CHRIS MESA FFT 6.5PRC 20 GRN/BLK/TAN
×
CRKT PROVOKE W/ VEFF SERRATIONS 2.41
×
HIVIZ H3 NS M&P SHIELD G/O WH
×
HENRY GOLDEN BOY SILVER .22LR
×
DBLTAP 44SPL 240GR HARDCAST 20/500
×
GLOCK OEM THREAD ADAPTER 1/2X28 G44
×
REPTILIA ROF-90 34MM AMPNT MICRO BLK
×
HERITAGE 22LR ONLY 6.5" BLK/BLK
×
YHM MINI QD FLASH HIDER ASSY 1/2-28
×
SIG ROMEO2 REFLEX SIGHT 6 MOA RED DOT BLK
×
V800 Vault Double Rifle Case
×
CALDWELL BIPOD XLA 9"-13"
×
BRO PROFESSIONAL 22LR 10RD GREY BW
×
HOWA HMA60804G M1500 MINI 6MMARC 20 GRN
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 CAR 65CM 22"
×
Speedloader - Comp I
×
TRIJICON FLAT TOP ADAPTER
×
WAL PDP FULL SIZE OPTICS READY 9MM 4.5 TT GRY
×
BGA B-14 RIDGE 6.5CREED 22 SYN BLK
×
Charter Arms Pit Bull Revolver 45 ACP 2.5 in. Stainless Steel 5 Shot
×
XS STD DOT LCR 22/9 ORG
×
XS R3D 2.0 FOR GLOCK 43X/48
×
TRIJICON HD NS XD ORG FRONT
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$802.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Right Hand Bolt Action Hunter Rifle in 30-06 Sprg. 22 in. Carbon Steel barrel 1 in 10 twist. Drilled and tapped for scope mount. Detachable 4 round magazine. Accustock with adjustable length of pull and comb height. User adjustable AccuTrigger.
| Weight | 10.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 11356570406 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 30-06 Springfield |
| capacity | 4+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Gray Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | No Sights |
| stock | Black Synthetic AccuStock w/ AccuFit |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.