Cart
LPM BABY BELL MUZZLE BREAK 5/8X24
×
TAURUS GX4 9MM 3" 13RD TORO GRAPHENE
×
Winchester SXP Shadow Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
EAA WINDICATOR 357MAG 6 BLUED 6RD
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 3.5 10RD
×
BRO BUCK MARK CAMPER UFX 22LR 5.5 CA LEGAL
×
SIG P320 XCARRY LEGION 9MM
×
BRO A5 SWEET 16 WICKED WING AURIC 16GA 26
×
Taurus Judge Revolver 45 Colt/410 ga. 6.5 in. Black 5 rd. Rubber Grips
×
Charles Daly 301 Field Shotgun 12 ga. 28 in. Black 3 in.
×
BERETTA BRX1 .308 WIN 20"
×
DEVIL ANSE 357MAG BL/BLK 4.75"
×
SPRGFLD 45ACP GARRISON 4.25" 7RD SS
×
SW M&P9 M2.0 COMP OR FDE 9MM 4 TS SF 15RD
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 20 ga. 26 in & 24 in. Full Rifled Wood 3 in. RH
×
KelTec KSG Shotgun 410 ga. 18.5 in. Black 3 in. 13 rd.
×
SHDW CR920 ELTE 9MM OR 3.4" BRZ BBL
×
Taurus Tracker Model 44 Revolver 44 Rem Mag 4 in. Black 5 rd. Rubber Grips
×
BRO MAXUS II HUNTER 12GA 3 28
×
TAY 555149DE GUNFIGHTER TAYLOR 45LC 4.75
×
FN 510 TACTICAL 10MM 4.71 NS BLK 10RD
×
AM DEF ADM4 5.56 14.5" PIN 30RD BLK
×
Taurus 1911 Pistol 9mm 5 in. Black 9+1 rd.
×
HOWA HWHCF65G M1500 MINI 6.5 GR CF WRP 20 WAL
×
SPYDERCO LADYBUG3 PURPLE FRN PLAIN
×
Mossberg 590A1 9-Shot Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
COLT GOVT COMP 45ACP 5" 8RD STS/BL
×
CZ CUSTOM SP-01 SHADOW ACCU 23
×
SIG P220 45ACP 5 GRY DA/SA XRAY 8RD LEGION OR
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$694.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Right Hand Bolt Action Hunter Rifle in 6.5 Creedmoor. 24 in. Carbon Steel barrel 1 in 8 twist. Drilled and tapped for scope mount. Detachable 4 round magazine. Accustock with adjustable length of pull and comb height. User adjustable AccuTrigger.
| Weight | 10.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.500 × 3.250 in |
| upc | 11356571731 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Gray Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | No Sights |
| stock | Black Synthetic AccuStock w/ AccuFit |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.