Cart
BRO 1911-380 BLACK LABEL 380ACP 4.25 MATTE 8RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC EMUFF FDE
×
ACCU-TAC PC-5 ARCA SPEC QD BIPOD
×
SPD FlipDot - Solar Reflex Sight w/KPM Mounting System (KeyMod/Picatinny/M-LOK)
×
LIMBSAVER PAD REM700/710/870 SYN
×
SPIKE'S COMPLETE LOWER M4 STK(COLOR)
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 270 Win. 130 gr. BT SP 20 rd.
×
POF 02039 REN PLUS DI 13 13M RAIL 5.56 BLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP .243
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
KA-BAR Full-Size Fixed USMC 7 in Black Blade Leather Handle
×
AMERIGLO DEFOOR B/B FOR GLK 42/43
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
XS F8 NIGHT SIGHT FOR GLK 20/21/29
×
CENT CANIK METE SFX 9MM 5 FDE BLK MA LEGAL 10RD
×
Leapers UTG 4.2in ITA Red Green T-Dot w QD Mount Riser Adapt
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
COLT ANACONDA 44MAG 4.25" 6RD STS
×
KA-BAR Full-Size Fixed Army 7 in Black Blade Leather Handle
×
SIG P365X-MS 9MM 3.1" 12RD RAINBOW
×
SEEKINS AR ATC COMP 5/8X24 BLK
×
ZAS ZPAP85 5.56 10 BLK AK PISTOL 30RD
×
KRISS VECTOR CRB G2 9MM 16 BLK 17RD
×
WIN DEER SEASON 7.62X39 123GR 20/200
×
HIVIZ ADJ REAR SIGHT S&W RVLVR GR/RD
×
Tactical Weapon-Mounted Light
×
Harris Bipod 1A2-L2 Rotate Self Level 9-13 in
×
DBF SIDEKICK 22LR/WMR 5.5" 9RD TALO
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
Riley Defense AK47 100 Series Rifle 7.62x39 16.25 in. Side Folding Stock 30 rd.
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
TRUE PREC P365 SLIDE RMS CUT GRY
×
HIVIZ ADJ REAR FXD FRNT HENRY H009
×
BL FORCE GPC POUCH MC
×
SW EQUALIZER 9MM 3.6 NTS 10RD
×
EPS
×
S&W M&P9 M2.0 METAL 9MM 4.625"
×
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
BUS 12X50 POWERVIEW 2.0 BINO
×
XS Sights DXT2 Big Dot Pistol Sights Orange Sig P320/P225/P226/P229 Springfield XD/XDm
×
ZAS ZPAP92 7.62X39 10 BLK WOOD HANDGUARD 30RD
×
XS R3D SGHT SHIELD ORN
×
BERETTA MAGAZINE APX CARRY 9MM
×
SW 629 44MAG 6.5 CLASSI SS FL IFS SG WO DT AS IL
×
AMERIGLO I-DOT FOR GLK 42/43 GRN/GRN
×
Kimber R7 Mako OR Pistol 9mm 3.37 in. Black 13+1
×
BERGARA B14 HUNTER 7MM PRC 24"
×
P320 M18 CA Compliant
×
$790.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
A fully-rifled bolt-action slug gun designed for 2-3/4″ and 3” shells. It has a Mossy Oak Break-up Country camo pattern, sporter style synthetic stock that is adjustable for length of pull and comb height. It is equipped with an AccuTrigger, button-rifled carbon steel barrel in black matte finish, and detachable box magazine with a capacity of 2. Barrel length is 22”, overall length is 43” and it weighs 7.85 pounds.
| Weight | 10.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 11356573766 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2+1 |
| chamber | 3" |
| color | Mossy Oak Break-Up Country |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Mossy Oak Break-Up Country |
| hand | RH |
| magazine | 1 2 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-35 |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic Camo AccuFit |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.