Cart
ZAS ZPAPM90 7.62X39 18.25 QUAD RAIL FOLDER
×
EMISSARY 1911 45ACP 4.2" BK OR
×
NAA 22LR Mini-Revolver 22 LR Stainless/Matte Wood 1.13 in. 5 rd.
×
BRO BUCK MARK HUNTER 22LR 7.25 TARGET GRIPS
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 12RD X-RAY 3
×
KELTEC PMR30 22WMR BLK 10RD
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 SS 2 17RD
×
MAG DE357L5BC DE EAGLE 357 LWT 5IN IMB BLK/CHR
×
BOND HONEY-B 22LR 3" STS EXT GRIP
×
TAY 550818DE RUNNIN IRON SS TUNED 45LC 3.5
×
BH T-SER L3D FOR GLK17/TLR1/2 BW LH
×
SANTAN AR15 ULTRA GRIP FORWARD ASST
×
MAGPUL DAKA EVERYDAY WALLET FDE
×
GUNFIGHTER 45LC NK/WD 5.5"
×
DDH9 COMPACT 9MM 4.28" 15+1
×
VERTX MPH FULL UNIV HLSTR TAN
×
BRN MAXUS II WW 12M/26 MOBL
×
Stevens 320 Shotgun 12ga. 26 in. MO Shadow Grass Blades RH
×
RUGER PC 9MM 16" 10RD BLK FLTD MLOK
×
TAY 550819DE RUNNIN IRON DLX 45LC 3.5
×
BR220 LIGHT 28/28 BL/WD
×
SAR USA SAR9C 9MM COMPACT GEN3
×
YHM MINI RISER AR15 LONG 1.25
×
SIG P365 380ACP 3.1 BLK (2) 10RD MS MA COMP
×
Federal Premium V-Shok Rimfire Ammo 17 HMR 17 gr. Hornady V-Max 50 rd.
×
TAU 1-22TUC131 22TUC 22LR 3 1X9 RDS BK/BK
×
SW 610 10MM 40SW 4 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
HER RR22B4PG 22LR 4.75 BL BLK GRIP
×
TRI VIPER MAX 12M/28 MAX-7 3.5
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$409.32
183 in stock
Savage A17 Mach 2 Right Hand Semi-Auto Rifle in 17 HM2. 20 in. 1 in 9 twist carbon steel barrel. It has a 10 round detachable rotary magazine. Adjustable AccuTrigger. Black synthetic stock. Drilled and tapped for scope with no sights.
| Weight | 7.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.250 × 3.500 in |
| upc | 62654477003 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 17 Mach 2 |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 10 rd. Rotary Magazine |
| rate_of_twist | 1-in-9" |
| receiver | Case-Hardened Receiver |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.