$2,653.20
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Seekins Precision 0011710079MS Havak Element 300 Win Mag 3+1 22″ Fluted, Black Barrel/Rec, Mountain Shadow Camo Synthetic Stock, Scope Mount
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 811452027244 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 300 Winchester Magnum |
| capacity | 3 Rounds |
| color | Mountain Shadow |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Armorer Black Anodize |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Mountain Shadow Carbon Stock |
| magazine | 1 3 rd. Carbon Fiber Magazine |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| stock | Seekins Carbon Fiber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.