$1,845.60
3 in stock
Springfield Model 2020 Waypoint, Bolt Action, 6MM Creedmoor, 20″ Fluted Stainless Barrel, SA Radial Brake, Cerakote Finish, Graphite Black, Ridgeline Camo Carbon Fiber Stock with M-LOK, TriggerTech Adjustable Trigger, 5 Rounds, 1 AICS Short Action Magazine BAW9206CMD
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 706397939403 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6MM Creedmoor |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Ridgeline Carbon Fiber M-LOK |
| magazine | 1 5 rd. AICS |
| rate_of_twist | 1-in-7.5 |
| receiver | Model 2020 Stainless Steel |
| stock | Carbon Fiber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.