Cart
HI-POINT PISTOL C9 9MM COMPACT
×
Savage B22 Magnum F Rifle 22 WMR 21 in. Black RH
×
DEPUTY 45LC 5.5" BLUED 6SHOT
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 12 ga. 28 in & 24 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
DBF DB9 9MM 3" 6RD BLK/NIB
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 30MM HI
×
HRNDY FMJ-RN 9MM .355 115GR 100CT
×
BOND ARMS STINGER 380ACP 3" BLK/SS
×
STEALTH OPERATOR COMPACT BLK LH
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
RUGER MRK IV HUNT 22LR 6.9" STN 10RD
×
NAA Pug Revolver 22 WMR Stainless/Black Rubber 1 in. 5 rd XS White
×
CVA CASCADE XT 7MMPRC 24" 4RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
CENT CANIK METE MC9 9MM FDE 3.18 12/15RD
×
CHRIS RIDGELINE FFT 6.5PRC 20 GRN/BLK BB
×
SIG ZULU10 HDX BINO 12X50 HDX
×
CVA CASCADE RIFLE 22 6.5CREED RT HILLSIDE THD
×
GIRSAN MCP35 9MM 4.87" 15RD TI NITRD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
SIG ROMEO-X PRO CIRCLE DOT BLACK
×
BER JXC9G10CC2 PX4CMT 9M 3.2 10R BLK
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5 FOS
×
YHM MINI QD FLASH HIDER ASSY 5/8-24
×
WARNE V46420MOA SAVAGE SA TACT VAPOR PICTNY RAIL
×
BRO BUCK MARK FIELD TGT 22LR 5.5 AS PIC RAIL
×
TBR PIVOT RIFLE 9MM COPR 15RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$239.99
134 in stock
The 320 Field Grade in 12 GA is a pump action shotgun featuring a synthetic stock in black matte finish with a length of pull of 13.8”. The 28” barrel is carbon steel with a black matte finish. It is equipped with bead sights and a bottom-loading tube magazine. Shell capacity is 5+1. Overall length is 48.8” and it weighs 7.4 pounds.
| Weight | 9.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.000 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 11356194893 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Steel |
| sights | Bead |
| stock | Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.