Cart
ALLEN ULTRX SHIELD PASSIVE PLUM
×
ALLEN ULTRX SYNC SAFETY GLASS CLEAR
×
YHM PHANTOM 5C2 COMP FLASH HIDER 1/2-28
×
STEYR SCOUT II RIFLE .308WIN
×
CHRIS TFM 300PRC CARBON 26 MB
×
SW 640 357MAG 2 1/8 SS ENGRAVED WOOD GRIP 5RD
×
XS DXT2 STD DOT FOR GLK SM SUP GRN
×
HS507K X2
×
KelTec P17 Pistol 22 lr. 3.8 in. Tan 17 rd.
×
SIG M11A1 9MM 3.9 BLK SS NITRON DA/SA 15RD
×
WALTHER P22Q .22LR 3.4" AS
×
WARNE BASE TACT RAIL REMINGTON
×
LEUPOLD SCOPE VX-3HD 4.5-14X40
×
BERGARA B14S903 STOKE CMP 243 20 4R BK/GR
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 TACTICAL SIDE FOLDER
×
Winchester Xpert Suppressor Ready Rifle 22 LR. 16.5 in. Black Suppressor Ready
×
WBY MKV ACCUMARK 257WBY 28 BLACK GREY
×
PPU 7MMREM MAG PSP 140GR 20/200
×
BRO CITORI HUNTER 12GA 26 GRD I
×
HOWA MINI ACT 7.62X39 22" HVY TB BLK
×
Halo Optics XLR1600 Rangefinder
×
SAR USA SAR9C 9MM COMPACT GEN3
×
Taurus Raging Hunter Revolver 454 Casull 5.125 in. Black 5 rd.
×
Browning Cynergy Wicked Wings Shotgun 12 ga. 30 in. Mossy Oak Bottomland 3.5 in.
×
Sportster Bipod
×
HRNDY SF 3006 180GR SST 20/200
×
BRO BUCK MARK CONTOUR GRAY URX 22LR 5.5
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 28 KO SYN OBF-HOPB
×
Stevens 320 Field Grade Shotgun 20ga. 26 in. RH
×
HENRY BIG BOY BRASS LL 45LC 20" 10R
×
WBY 307 ALPINE MDT 6.5WBY RPM 26
×
CHIAPPA RHINO 40DS 9MM 4" 6RD BLK
×
Tristar Matrix Inertia Semi Auto Shotgun 12 ga. 3 in. Walnut 28 in.
×
TRIJICON RMRCC PLATE AC RNG QLOC MED
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$248.72
115 in stock
The Stevens 320 Security Pump Action Shotgun is what you need! This shotgun is in 12 Gauge, and has an 18.5″ barrel. It holds 5 rounds, and comes with a black synthetic stock. This shotgun comes in a black finish.
| Weight | 8.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.000 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 11356194862 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Steel |
| sights | Bead |
| stock | Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.