Cart
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
EAA GIRSAN REGARD 9MM FDE 4.9 19RD
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 STEEL BBL
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
CMMG PISTOL BANSHEE MK10 10MM
×
AM DEF UIC MOD 1 5.56 14.5" 30RD BLK
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
BRO BUCK MARK PLUS UFX CAMPER 5.5 TB FOFS 10RD
×
P320 XFIVE Legion
×
BGA BMR 17HMR STEEL BARREL
×
CZ 75B 9MM 4.6" BLK 10RD
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
NAA SIDEWINDER 22LR/22WMR 4" 5RD STS
×
BERETTA BRX1 .308 WIN 20"
×
KSA CRICKETT G2 22LR BLUE LAM BL BBL
×
Crimson Trace CMR-208 Rail Master 420 Lumen White
×
JULIET3-MICRO Magnifier
×
BLACKHAWK STANDARD A.R.C. HOL
×
BERGARA B14SM759CF CREST CRB 6.5PRC 20 3R BK/GR
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
CVA CASCADE RIFLE 6.5 CREED BLK/VEIL TAC
×
CHARTER ARMS UNDCVR LITE RED/BLK 38
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
BRO AB3 MICRO STALKER 308WIN 20 BLK 4RD DBM
×
SPRGFLD ST VIC 9MM CARBINE 16" 32RD
×
BRN 1911-22 BLK LABEL CMPCT SR 22LR
×
SW PC 627 357MAG 2 5/8 SS RR AS WOOD GRIP 8RD
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$728.59
2 in stock
Taylors & Company 550812 Smoke Wagon 45 Colt (LC) Caliber with 4.75″ Blued Finish Barrel, 6rd Capacity Blued Finish Cylinder, Color Case Hardened Finish Steel Frame & Checkered Walnut Grip
| Weight | 3.450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.000 × 7.700 × 2.000 in |
| upc | 839665004753 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 45 Colt |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Fixed Blade | Notch Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.