Cart
COLT KING COBRA 4.25" 22LR 10RD
×
WARNE V465M SAVAGE LA VAPOR PIC RAIL 8-40 SC
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 243 Win. 90 gr. BT SP 20 rd.
×
LUTH AR 223/5.56 A1 BIRDCAGE
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 10RD X-RAY 3
×
SW PC 637 38SPL+P 1.875 ENHANCED ACTION ROSEWOOD
×
NAA MINI REV 22/22M 1 5/8" 5RD RBR
×
CMC AK47 TRIGGER 2.0 CURVED 2-2.5LB
×
DBLTAP 10MM 230GR EQ JHP 20/1000
×
HIVIZ LiteWave H3 Tritium Express Handgun Sight Green Litepipes White Front Ring S&W EZ380
×
FN REFLEX 9MM 3.3 10RD BLK
×
Howa Mini Action Rifle 350 Legend 16.25 in. Black
×
MAVERICK 88 12/28/VR ACCU-MOD 5RD BK
×
Species IWB Holster for Glock 43/43X
×
Federal Premium Rifle Ammo 308 Win. 150 gr. Trophy Copper 20 rd.
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
ALLEN ULTRX FOAM PLUGS ORANGE 6 PAIR
×
AMERIGLO PRO-IDOT GRN FOR GLK 17/19
×
SW PC 500 500SW 3.5 SS HI VIZ AS HOGUE GRIP 5RD
×
HKS SPDLR 32H&R TAU 73 RUGER SP101
×
Winchester USA Ready Rifle Ammo 223 Rem. 62 gr. Open Tip 20 rd.
×
SW M&P9 M2.0 OR 9MM 4.25 NTS SF 17RD
×
TRITIUM Night Sights
×
S&B 45ACP 165GR XRG 25/1000
×
ADAPT HT01001L OMNICARRY HOLSTR MLTI-FIT LH
×
COLT GOLD CUP S70 45ACP 5" 8RD BL/SS
×
Winchester USA Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
WIN SXP COMPACT FIELD 12GA 3" 26" WD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$1,714.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
THOMPSON 1927A1 DELUXE CARBINE .45 CAL W/10RD DRUM & HORIZONTAL FOREGRIP
| Weight | 25.695 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.000 × 14.250 × 5.000 in |
| upc | 602686214414 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Walnut |
| magazine | 1 10 rd. Drum |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.