Cart
HOWA MINI ACTION 6MM ARC 22" 5RD BLK
×
Mossberg Patriot Rifle 308 Win. 22 in. Walnut RH
×
HOWA HWHCF65G M1500 MINI 6.5 GR CF WRP 20 WAL
×
Photon Non Light Holster
×
PELICAN VAULT LARGE PISTOL
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 4 10RD
×
GBRS GROUP LERNA MOUNT KIT EOTCH FDE
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
CHARTER ARMS BL DIAMOND 38SPL 2" 5RD
×
TRIJICON SUP NS SET GRN GLK 17 BF/MR
×
UTG 3-9X32 BUGBUSTER AO RGB MDOT
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
HIVIZ MPFD21 FSTDOT H3 SGHT S&W M&P COMPACTS
×
TRIJICON CREDO 3-9X40 1"
×
Holosun SCRS Solar Charging Rifle Sight Red Dot Red 2 MOA Dot 22mm
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Sig Sauer Elite V-Crown Performance Pistol Ammo 40S&W 180 gr. JHP 20 rd.
×
XS R3D SGHT FOR GLK 48 SUP HIGHT GRN
×
WRA XPR 7MM BA RFL B
×
KRISS VECTOR CRB G2 45ACP 16 BLK CA COMP 10
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
SPRGFLD WAYPOINT 308 20" RDG
×
POF REVOLUTION 308 16.5" 20RD BLK
×
Savage 1911 Government Pistol 9mm 5 in. Stainless 10 rd. w/Rail
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
HIVIZ LiteWave H3 Sight Set Glock models 42 and 43
×
TACTICAL RINGS 34MM 10MM
×
$1,489.00
1 in stock
Caliber: 270 WIN – Handedness: Right – Weight: 6.7 lbs – Total length: 42.6 in – Barrel length: 22.4 in – Magazine capacity: 3 + 1 – Rate of twist: 1:10 – Trigger: Single Stage Trigger – Muzzle thread: 5/8-24 – Changeable grip: Yes – Fluted bolt: Yes – Stock material: Synthetic – Stock finish: Veil Alpine Camo – Material: Cerakote Desert Verde
| Weight | 7.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 82442924595 |
| brand | |
| barrel_length | 22.4" |
| caliber_or_gauge | 270 Winchester |
| capacity | 3 Rounds |
| color | Camo |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt |
| magazine | |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.