Cart
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
A01-LD CUSTOM 9MM 4.9" 19+1
×
Analyst
×
DNZ SAV AXIS PICATINNY RAIL 8-40
×
POF-USA REVOLUTION 6.5CM
×
327 WR PC 357MAG 5" VORTEX 8RD
×
RAGING HUNTER 454 5 1/8in 5RDS TWO TONE
×
RUGER 57 OPTIC PLATE DOC/MEOP/EOTECH
×
MOSSY OAK BREAK-UP BLUED .22 MAG SYNTHETIC STOCK HYDRODIPPED
×
Ambitious
×
SOG FLING THROWING KNIVES 2.8" 3 PK
×
YHM THREAD PROTECTOR 45 .578-28 .650 OD BLK
×
BR110 Light Luxe O/U 20ga/3in 28inScroll Eng./Silver RecWalnut 5-tubes
×
ALLEN CORTEZ NYLON HOLSTER BLK SZ 1
×
TRIJICON SUP NSS GRN M&P CORE OF/MR
×
SPIKE'S BARKING SPIDER2 MB .30 CAL
×
Keystone Crickett Hydro-Dipped Synthetic Rifle 22LR Mossy Oak Break Up Country Blued
×
MPA PISTOL 9MM 6" 30RD TB BLK
×
BERGARA B14LM8013 SIERRA WLD 7PRC 22 3R WCAMO
×
HENRY TRUCKERS TRIBUTE EDITION
×
TIKKA T1X UPR .22LR 16" BLUED/
×
RUGER SEC-9 9MM 3.4" BLK 10RD LSR
×
Pistol TACO Molle
×
Winchester SXP Shadow Marine Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Black/Stainless 3 in. w/ Pistol Grip
×
STEINER T6Xi RIFLE SCOPE 3-18X56 SCR2
×
CMMG DISSENT MK4 300BLK 10.5" AB
×
PULSAR MERGER LRF XP35 THRML BINO
×
Barnes VOR-TX Centerfire Rifle Ammo 30-30 Win. 150 gr. TSX FN 20 rd.
×
PELTOR SPORT BULL'S EYE NRR 27
×
EP10 Sonic Defenders Ultra Max
×
CHIPMUNK 22 LR LEFT HAND WALNUT BLUED
×
EarShield Hearing Protection
×
Streamlight Lithium Batteries CR123A 2 Pack
×
S&W PC SHIELD 380ACP EZ 8RD PRTD GLD
×
ZAS ZPAP85 5.56 10 BLK AK PISTOL 30RD
×
DNZ TKA T3 -T3X PICATINNY RAIL 20MOA
×
DNZ REM 700 SA PICATINNY RAIL 20MOA
×
KON KONUSPRO M-30 1-6X24 M30 W/ ENG DOT
×
CHP SW M&P SHLD+ ADAP HOLO 407/507K
×
BUR TACTICAL 30MM RING 1 HIGHT EXTRA HIGH MATE
×
UTG BULL DOT COMPACT GREEN LASER
×
ARISAKA OFST SCT MNT SPEAR LT M-LOK
×
AM DEF HOLOSUN AEMS QR CO-WITNESS
×
$319.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
3” Pump action shotgun that allows you to shoot light target loads to heavy waterfowl loads. Removable choke system uses Beretta/Benelli Mobil Threads, includes three choke tubes (IC, M, F), choke box, and wrench. Highly durable injection molded stock and forearm. Rubber Recoil pad, swivel studs, and fiber optic sight, backed by a five-year warranty.
| Weight | 8.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 713780231464 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | |
| sights | FT: Red Fiber Optic |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.