Cart
VIRIDIAN RFX45 PRO GRN FOR GLK MOS
×
PELTOR SECUREFIT 400 EYE PROT GRAY
×
MOSS 85165 940 PRO 12 24 10 OPTIC CUT SYN BLK
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
WARNE BASE MAXIMA 2PC BROWNING
×
ARSENAL SAM7UF-85 7.62X39
×
KON KONUSPRO M-30 1-6X24 M30 W/ ENG DOT
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP 5.45X39
×
WARNE RINGS 1" RUGER HIGH
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 270 Win. 130 gr. TTSX BT 20 rd.
×
FED AE 22-250 50GR JHP 20/200
×
CHP WLTHR PPQ/Q4&5 ADAP RMR/SRO/HOLO
×
XS Sights Standard Tritium Dot Front Sight White S&W J Frame & Ruger SP101
×
XS R3D 2.0 S&W M&P FULL SIZE ORANGE
×
NAA MINI REV 22/22M 1 1/8" 5RD FS
×
BRN 1911-22 BL COPPER 22LR 8R
×
BRO 1911-22 A1 MATTE BLK 22LR 3 5/8 COMPACT WALN
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 6.5 Grendel 115 gr. TTSX BT 20 rd.
×
REPTILIA DOT MOUNT 1.93" T2 BLK
×
TRIJICON ACOG 3X24 LOW GRN HS/DOT AK
×
CHIAPPA 1887 SHOTGUN 12GA 22" WD BLK
×
KERSHAW ALIGN 3.15" GRAY
×
TRUGLO SIGHT SET SIG #6/#8
×
S&W SHIELD 2.0 EZ 9MM 8RD NTS BLK
×
M91 SNIPER 7.62X54R 10+1
×
BERGARA BPR36-65PRC MGMICRO LTE 6.5PRC 18 5R TUNG
×
Browning AB3 Hunter Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Satin Walnut RH
×
POF ROGUE 308WIN 16.5" 20RD BLK
×
ZENITH ZF-300 300BLK 16 30RD
×
PELTOR SPORTBLAST DISP EARPLG 80PAIR
×
Firefield Impact XL Reflex Sight
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
MAGPUL DUMMY ROUNDS 5.56X45 5PK
×
TRIJICON ACOG RCO 4X32 RED CHV M150
×
TRUGLO BRITE-SITE FBR OPT S&W EZ 380
×
BGA B-14 RIDGE SP 308WIN 18 SYN BLK
×
DNZ REM700 SA PIC RAIL W/8-40
×
DNZ REM 700 S A PICATINNY RAIL
×
TRUGLO TAC-POD CARBON PRO 6-9"
×
EOTECH EXPS3 1 MOA DOT QD TAN
×
BCM AT OPTIC MOUNT 1.93" HIGH
×
CORBON 10MM 165GR JHP 20/500
×
EOTECH EXPS30 HWS TAN A65 68 MOA/DOT SIDE BUT
×
UTG 3-9X32 BUGBUSTER AO RGB MDOT
×
CHP FOR GLK 43X MOS ADAP HOLO EPS
×
AGM PVS 14 NL2 GEN 2+ GRN PHOSP BLK
×
$365.21
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
3” Pump action shotgun that allows you to shoot light target loads to heavy waterfowl loads. Removable choke system uses Beretta/Benelli Mobil Threads, includes three choke tubes (IC, M, F), choke box, and wrench. Highly durable injection molded stock and forearm. Rubber Recoil pad, swivel studs, and fiber optic sight, backed by a five-year warranty.
| Weight | 8.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 713780231525 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | |
| sights | FT: Red Fiber Optic |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.