Cart
Estate Super Sport Target Load 20 Gauge 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
Model 7205 Liner Belt 1.5 (38mm)
×
Savage 93R17 FV-SR Rifle 17 HMR 16.5 in. Black RH
×
Winchester AA Sporting Clays Load 20 ga. 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
KSA CHIPMUNK 22LR GLSSY WLNT DLX
×
SW 640 357MAG 2 1/8 SS ENGRAVED WOOD GRIP 5RD
×
SW 586 CLASSIC 357MAG 6 BLUED CHECKERED WOOD 6RD
×
BH T-SER L2C SPRGFLD HELLCAT 9 BK RH
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
Taurus Judge Public Defender Revolver 45 Colt/410 ga. 2 in. Grey 5 rd.
×
1873 TC9 9MM BL/WD 4.75"
×
BRO BUCK MARK FIELD TGT 22LR 5.5 AS PIC RAIL
×
YHM SRX FLASH HIDER 5/8-24
×
92FS 9MM BRIGADIER BLACK 10+1#
×
REM 308 WIN 180GR CLOK TIPPED 20/200
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BOND HONEY-B 38SPL 3" STS EXT GRIP
×
FN 509 COMPACT MRD 9MM LUGER
×
COLT GOLD CUP LITE 9MM 5" STS
×
Charter Arms Pathfinder Revolver 22 LR Stainless Full Grip Single Shot 2 in. 8 rd.
×
Speer Gold Dot Handgun Ammo 25 ACP 35 gr. HP 20 rd.
×
CORBON DPX 9MM+P 115GR BRNS X 20/500
×
TRUGLO FAST TURKEY SIGHT
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,999.00
2 in stock
SUB-MOA Guarantee/54 Degree Bolt Lift
| Weight | 8.660 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115450367 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 338 Weatherby RPM |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Fiberglass Monte Carlo |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| receiver | Graphite Black Cerakote |
| sights | No Sights |
| stock | Blk Monte Carlo/ Matte Gel Coat/ Gray Spiderweb |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.