$1,949.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Weatherby Mark V Camilla Ultra Light 2.0 Bolt Action Right Hand Rifle .243 Win. 24 in. 1 in 7.5 in twist bronze Cerakote stainless steel barrel with brake. Black Webbing 2 position safety. 4 rd. magazine. Composite stock with FDE camo. 13″ LOP with high comb.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 747115449361 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 243 Winchester |
| capacity | 4 + 1 |
| color | Midnight Bronze |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Midnight Bronze Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black w/Smoke and Gold Sponge |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7.5 |
| sights | No Sights |
| stock | Fiberglass |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.