Cart
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM 8RD
×
CHP FOR GLK 43X MOS ADAP HOLO EPS
×
CTC LASERGRIP KIMBER MICRO 9MM GRN
×
SPYDERCO DRAGONFLY 2 SALT LTWT YLW
×
CRIMSON TRACE LASER/LIGHT RAIL
×
ARISAKA OFST SC MT SPEAR LT MLOK FDE
×
CZ BREN 2 MS 7.62X39 14 PISTOL
×
HD XR Night Sights
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 DRK
×
S&W M&P 22LR 3.6" FDE 10RD
×
BERGARA B14 HMR LH 7MM PRC 26"
×
BERGARA BPR36-65CM MGMICRO LTE 6.5CRD 18 5R TUNG
×
JTS AR 12GA 18.7 RIBBED FOREND PIC RAIL 2 5RD
×
KAR THOM 1927A-1 DLX 45 20R CH
×
EPS
×
BL FORCE BLT MNT SML DUMP PCH BLK
×
BARNES VOR-TX 10MM 155GR XPB 20/200
×
BRO 1911-380 BLACK LABEL MEDALLION PRO 3.62
×
327 WR PC 357MAG 5" VORTEX 8RD
×
CRIMSON TRACE LIGHT LIGHTGUARD
×
BARNES VOR-TX 357MAG 140GR XPB 20/
×
BND PT2A DERR 45/410 4.25 SS
×
Tru-Dot
×
CVA CASCADE XT 7MMPRC 24" 4RD
×
CHP CZ P-10 V4 ADPTR EPS/EPS CARRY
×
HOWARD LEIGHT SUPERLEIGHT
×
ADV TECH AR15 223/5.56 MZL BRK STL
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
DNZ SAV AXIS/EDGE HIGH 1" MT 8-40 BL
×
Chiappa M1-9 Carbine Rifle 9mm 19 in. Black 10 rd.
×
$1,077.98
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The durable black composite stock is now paired with a tough Cerakote finish on the receiver and barrel. It looks tough and it is. The SX4 is built on the bulletproof Active Valve system. Everything is made to work and last. It has a solid operating mechanism, improved balance, larger controls, and ultra-durable internal operating components.
| Weight | 8.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 9.250 × 3.000 in |
| upc | 48702018671 |
| brand | |
| barrel_length | 26 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 3 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Gray Cerakote |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | Truglo Fiber Optic Front |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.