Cart
SW 686 PLUS 357MAG 7 SS 357 MAGNUM SERIES 7RD
×
VIRIDIAN RFX44 COMPACT GRN DOT LOW
×
S&W PC SHIELD 380ACP EZ 8RD PRTD GLD
×
BER A400 XPLOR ACTION KO 12GA 28 BRONZE RCVR OBF
×
ALPHA6 SCOPE RINGS 34MM HIGH
×
AUTO ORD 1927A-1 DLX 45ACP 20 & 100
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRUGLO PICATINNY RISER MOUNT
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Stevens 320 Security Thumbhole Shotgun 12 ga. 18.5 in. Black 3 in. Bead Sight
×
Savage 93 FVSS Rifle 22 WMR 21 in. Black RH
×
S&W 642LS .38SPL+P 1.875" FS
×
BGA BMR 17HMR STEEL BARREL
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Black 15 rd.
×
X1 CONQUER 6-24X50 1" R3 FFP
×
TRIJICON BOLT MNT STATIC 30MM 1.06"
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
BERETTA APX A1 COMPACT 9MM
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
TRUGLO TRU-BRITE 4X32MM SCOPE
×
Pointer Over Under Shotgun 20 ga. 28 in. Wood Case Colored
×
ARISAKA RDM AIMPNT ACRO 1.54" BLK
×
1911X CARRY 45ACP BK/BK 4.25"
×
TAU 1-GX4M93L GX4 9MM 3.0 2X11 MIDB/BK
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
ARISAKA OFFSET OPTIC PLT 6 ACRO/MPS
×
$513.85
2 in stock
A gun to own proudly with an engraved upland scene and matte Nickle receiver finish. Grade II/III Turkish Walnut stock and forearm with satin varnish finish.
| Weight | 8.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 48702019678 |
| brand | |
| barrel_length | 26 Matte Blue Finish On Barrel |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 3+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump |
| grip | Satin Finish Wood |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | TRUGLO Fiber Optic |
| stock | Satin Grade II/III Walnut Stock And Forearm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.