Cart
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 308 Win. 150 gr. TTSX BT 20 rd.
×
Photon Non Light Holster
×
Remington UMC Centerfire Rifle Ammo 308 Win. 150 gr. FMJ 20 rd.
×
TRIJICON TENMILE HX 3-18X44 FFP MOA
×
Lockdown Silica Gel 450 grams
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRUGLO EMINUS 3-9X42 30MM IR PKG
×
Mossberg Patriot Rifle 350 Legend 22 in. Walnut RH
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
RUGER WRANGLER 22LR 4.62" 6RD SIL
×
Keystone Chipmunk Rifle 22LR Deluxe Walnut Blued
×
TRUGLO SIGHT SET S&W M&P
×
MAGPUL DAKA LITE POUCH MEDIUM BLK
×
Winchester Super-X Xpert Hi-Velocity Steel 12 ga. 3 in. 1 1/8 oz. 3 Shot 25 rd.
×
BERGARA B14LM8013 SIERRA WLD 7PRC 22 3R WCAMO
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
Pistol TACO Molle
×
BERETTA 80X CHEETAH .380 ACP
×
BGA B-14 WILDERNESS 6.5CREED 24 GREY SYN
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 34MM XHI
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 257WBY 28
×
Shadow Systems CR920 Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Black Frame Unthreaded Bronze 10 rd.
×
KONUS KONUSPRO 6-24X44 MDOT MBLK
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$1,188.36
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Vent Rib/ TruGlo Long Bead Fiber Optic Front Sight
| Weight | 9.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702017001 |
| brand | |
| barrel_length | 26 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 4+1 2.75 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Nickel |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Grade II/III Turkish Walnut |
| magazine | |
| receiver | Matte Nickel Aluminum Alloy |
| sights | Bead |
| stock | Grade II/III Walnut/ Satin Varnish Finish |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.