Cart
S&W M&P15-22 22LR 16" 25RD BLK OR
×
WA-15B 5.56MM MIDNIGHT BRZ 16"
×
PRO-SHOT TARGET 12" GRN BULLSEYE 5PK
×
TRIJICON SUPPRSR NS GRN FOR GLK 10MM
×
STEINER RED DOT MICRO PISTOL SIGHT FDE
×
RUGER PC 9MM 16.12" 10RD BL THRD FLT
×
BERGARA B14SM809 SIERRA WLD 6.5PRC 20 3R WCAMO
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
WALKERS EAR PLUGS SOFT FOAM
×
XS R3D 2.0 FOR HK VP9 STD HGT ORG
×
WARNE RINGS 30MM RUGER MEDIUM
×
XS Sights DXT2 Big Dot Pistol Sights Orange Glock 42 & 43
×
ZASTAVA M70 762X39 16" 30RD RED TRI
×
STRIKE OPPRESSOR BLAST SHIELD
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
Weatherby Vanguard Badlands Rifle 350 Legend 20 in. Approach Camo RH
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
DB15 5.56MM 16" ODG 15" MLOK
×
SPRGFLD M1A 308 FDE SYN 10RD CA
×
TIPPMANN M4-22 REDLINE 16" 22LR BLK
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,399.99
24 in stock
Zenith Firearms ZF-5P Essentials Package, Semi-automatic, 9MM, 5.8″ CHF Threaded/Trilug Barrel, 1/2X28, Matte Finish, Black, Polymer Grip, Ambidextrous Safety, Adjustable Sights, 1 Magazine, 30 Rounds, Soft Case, Maual ZF5P01MAG9BK
| Weight | 117.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.000 × 11.000 × 4.000 in |
| upc | 850034726410 |
| brand | |
| barrel_length | 5.8" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.