Cart
EPS Carry
×
POF REVOLUTION 308 16.5" 20RD BLK
×
Maverick 88 Security Shotgun 12 ga. 18.5 in. Synthetic FDE 3 in. RH
×
BRO AB3 7MMREM COMPOSITE STALKER 26 BLK 3RD DBM
×
YHM 30 LT(A) QD MUZZLE BRAKE W/ 1/2-28 THRD
×
LEUPOLD SCOPE VX-FREEDOM
×
HD Night Sights - Glock Small Frames
×
HRNDY CD 9MM 115GR 25/250
×
HI-PT CARB 9MM 16.5" TARGET STK OD
×
Federal Power-Shok Shotgun Ammo 12 ga. 2.75 in. 12 Pellets 00 Buck 5 rd.
×
Talley Anti-Cant Picatinny Base XBolt 20 MOA Long Action Blk
×
STEINER T6Xi RIFLE SCOPE 3-18X56 SCR2
×
Stevens Model 334 Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Black Synthetic RH
×
WILSON SUPER SNIPER 6.5CM 20" 10RD
×
HIVIZ LiteWave H3 Sight Set Glock models 42 and 43
×
UpLULA
×
SPRGFLD WAYPOINT 6.5PRC 24" EVG
×
SPRGFLD WAYPOINT 6.5PRC 24" CF EVG
×
HIVIZ LiteWave H3 Sight Set M and P Full and Compact Models
×
SIG SCOPE TANGO DMR 5-30X56MM
×
BAD ALUMINUM TAKEDOWN PINS PURPLE
×
HIVIZ LTWV FRNT/REAR GRN HENRY 30/30
×
BGA MG LITE 308WIN 22 CF MAG CHASSIS STOCK 5RD
×
TALLEY MDRN SPORTING RINGS 35MM HIGH
×
ED BROWN 1911 SEAR SPRING
×
HIVIZ LTWV REAR SA 1911 GRN/RD/BLK
×
Keystone Crickett Precision Rifle Package 22LR Black Stainless
×
MSBRG PATRIOT BANTAM 308WIN 20" SYN
×
SAR9 SC GEN2 9MM ODG 3.3" 15+1
×
BRO BUCK MARK PLUS UFX CAMPER 5.5 TB FOFS 10RD
×
BRO MAXUS II WICKED WING 12GA 3.5 26 VINTAGE TA
×
HENRY AMERICAN BEAUTY 22LR 20"
×
RUGER MINI-14 TACT 300BLK 16" 20RD
×
TIK T1X 17HMR 20 10RD
×
HIVIZ LiteWave H3 Tritium Express Handgun Sight Green/Orange Litepipes White Front Ring S&W EZ9
×
HIVIZ LiteWave H3 Handgun Sight Glock 9mmGreen/orange Litepipes White Front Ring
×
Federal Premium Black Cloud Waterfowl Shotgun Ammo 12 ga. 3 in. 1 1/4 oz. 4 Shot 25 rd.
×
Home Defense Fiber Optic Universal Shotgun Sight
×
SIG WHISKEY6 3-18X44 MIL HNT 2.0 BLK
×
HIVIZ H3 NS M&P SHIELD G/G OR
×
SIG TANGO MSR 5-30X56 34MM FFP MOA
×
$838.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
A fully rifled, bolt-action slug gun designed for 2.75” and 3” shells. Built like a rifle, this slug gun features the user-adjustable AccuTrigger system and a button-rifled stainless steel, 22-inch barrel. It has an oversized bolt handle and a synthetic stock. The receiver is drilled and tapped with a one-piece rail for mounting a scope. OAL is 43”, LOP is 13.75”, weighs 7.37 lbs.
| Weight | 10.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 8.250 × 3.500 in |
| upc | 11356573810 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 2+1 |
| chamber | 3" |
| color | Camo |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Mossy Oak Break-Up Country |
| hand | RH |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-24" |
| stock | Synthetic/ Mossy Oak Break-Up Country Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.