Cart
LEUPOLD BASE STANDARD 2PC
×
ACCU-TAC BR-4 G2 ARCA SPEC QD
×
BCM-OR-AT-525-11 AT OPTIC RISER 525-11
×
UNITY FAST FTC AMPNT MAGNIFIER BLK
×
Talley 34mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring Med
×
C&H PLT HK VP9 TO HOLOSUN EPS/EPS C
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Rifle 30 Cal 18 in Walnut 10 rd.
×
KelTec KSG Shotgun 410 ga. 18.5 in. Black 3 in. 13 rd.
×
AGH PHOTON P365 WLIGHT HOLSTER
×
AM DEF TRIJICON RMR QR MNT CO-WITNSS
×
A-ZOOM TRAINING ROUNDS .17HMR
×
STEINER T6Xi RIFLE SCOPE 3-18X56 SCR2
×
HD Night Sights - Glock Standard Frames
×
UNITY MRDS TP RNG FAST LPVO 30MM BLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP .45ACP
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
FMK G3 9MM 3.87" 10RD BLACK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BGA B-14 TIMBER LH 30-06 WALNUT
×
CHP SPNGFLD HELLCT RMSC ADAP HOLO K
×
RAGING HUNTER 454 5 1/8in 5RDS TWO TONE
×
BLK PNT MINI WING SIG P365 MACRO BLK
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 42/43 RED
×
POINTER SXS 20/28 BL/WD
×
WARNE X-SKEL QUICK DETACH
×
Charter Arms Pathfinder Revolver 22 LR Stainless Full Grip Single Shot 2 in. 8 rd.
×
Chiappa Rhino 60DS Revolver 357 Mag 6 in. Black 6 Shot
×
BAD OIP ULTRA LIGHT RIFLE 16" 556
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
WARNE MT 35MM MED MATTE RINGS
×
RS REG AKM (0.59") BARREL RAIL MNT
×
ORION SPORTING 20GA 30IN
×
DNZ REM700 LA PIC RAIL W/8-40
×
TAURUS G3 9MM 4" 10RD STS AS TS
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$2,989.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Arsenal, Inc. SASM7, Semi-automatic Rifle, AK, 762X39, 16.3″ Hammer Forged Barrel, Milled Receiver, Cerakote Finish, Black, Underfolding Stock, Polymer Furniture, Polymer Handguard with Picatinny Rails, FIME Group Enhanced Fire Control Group, Adjustable Iron Sights, 30 Rounds, 1 Magazine, Incudes Cleaning Kit, Oil Bottle, Sling, Premium Storage Box with Hard Foam Inserts SASM7-12
| Weight | 149.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810054133117 |
| brand | |
| barrel_length | 16.3" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Sights |
| stock | Underfolding |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.