Cart
Pistol TACO Molle
×
Bulldog Pistol Rug with Handles Medium Black
×
BLK PNT MINI WING FOR GLK 19 RH BLK
×
Federal American Eagle Varmint & Predator Ammo 243 Win. 75 gr. JHP 40 rd.
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
Firefield Impact XL Reflex Sight
×
PLANO SE DOUBLE RIFLE/SHOTGUN 2PK
×
WALKER'S PROTEK EAR PLUG BAND
×
Radians Def-Guard Earmuff Red
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
TruGlo Picatinny Riser Mount 1 pc. 1/2 in.
×
DD RAIL MOUNTED FIXED FRONT SIGHT
×
TRIJICON ACOG 3X30 RED CHEVRON .223
×
STEALTH OPERATOR FULL SIZE BLK RH
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 308WIN 24 CF OMNI 5RD
×
TRIJICON SUP NS SET GRN GLK 42 BF/MR
×
LEUP MARK 4HD 8-32X56 PR3-MIL
×
Winchester Super-X Turkey Load 12 ga. 3 in. 1 7/8 oz. 4 Shot 10 rd.
×
TRIJICON ACOG QR MOUNT
×
XS Sight Big Dot Tritium Shotgun Front Sight White Univeral Fit
×
ALLEN ULTRX GEL PAD EAR CUPS 1 PAIR
×
BER A400 XPLOR ACTION KO 12GA 26 BRONZE RCVR OBF
×
TRIJICON MRO FLIP CAP OBJECTIVE
×
Leupold QRW2 Scope Rings Matte 1in. High
×
SAFARILAND SPECIES GLOCK 48 STX TAC BLK RT
×
POF REVOLUTION 308 16.5" 20RD BLK
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
BERETTA A300 ULTIMA 20/28/MC3 MAX7
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT EAR BUDS
×
Auto-Ordnance 1911A1 GI Spec Pistol 9mm 5 in. Black 7 rd.
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
$4,604.25
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
24″ FLUTED 1:8″ 10RD BLK
| Weight | 23.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.950 × 14.900 × 7.300 in |
| upc | 810021510866 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | None |
| stock | Fixed With Vertical Adjustable Cheek Piece |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.