Cart
CHIAPPA 1892 WILDLAND TD 357 16.5 BK
×
A.R.C. IWB Holster
×
CHAMPION SHOOTING EYE/EAR COMBO BLK
×
Talley 1in X-Bolt Low
×
FED HOA 12GA 2.75" #7.5 25/250
×
Model 074 Open Top Single Magazine Pouch
×
DBF DB380 GEN4 380ACP 2 BLK 6RD
×
VIRIDIAN RFX44 COMPACT GRN D/FF/V
×
Talley 1in Weatherby Vanguard Med
×
ACP 9MM 5" 8+1 STAINLESS
×
VERTX MAK BAND HALF-QUARTER GREY
×
STEINER 10X42 PREDATOR BINO
×
AMER CLSC GOVT 1911 38SUP 5" 9RD BLU
×
SW 617 22LR 6 SS AS BLK SYN GRIP 10RD
×
TECHNA CC KIT FOR GLOCK 43/48
×
BRO A5 SWEET 16 WICKED WING AURIC 16GA 26
×
RUGER WRANGLER 22LR 4.62" 6RD BRZ
×
HD Night Sights - Glock Standard Frames
×
NAA MINI REV 22LR 1 1/8" 5RD STAG
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
590 NIGHT STICK 12/18 3" BL/WD
×
DEPUTY 357MAG 4.75" BLUED 6SH
×
Hornady Superformance Varmint Rifle Ammo 22-250 Rem. 50 gr. V-Max 20 rd.
×
TALLEY MODERN SPORTING RINGS 1" HIGH
×
CHP M&P 5.7 ADPT HOLOSUN 407K / 507K
×
WRA WILDCAT SR 22LR 16.5 CR GY
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$899.99
19 in stock
BERGARA B14S904 STOKE CMP 22250 20 4R BK/GR
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125017423 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 22-250 Remington |
| capacity | 4+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Cerakote Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black w/Tan Webbing SoftTouch |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-9" |
| sights | No Sights |
| stock | Black With Tan Webbing |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.