Cart
NC DRGB135U REDDOT WVR MNT U-GRAY RGB
×
WARNE GEN 2 EXTND SKELETON 30MM GRY
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
SCO CHARLIE DIRECT THREAD MNT 1/2X28
×
GUNFIGHTER 45LC BL/WD 4.75"
×
Browning AB3 Hunter Rifle 270 Win. 22 in. Satin Walnut RH
×
Hornady A-Max Match Bullets 30 Cal. .308 168 gr. A-Max Match 100 Box
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 338 Lapua Mag. 270 gr. ELD-x 20 Rd.
×
Hornady Critical Duty Handgun Ammo 357 Mag. 135 gr. Flexlock 25 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
NightStick Long Gun Weapon Light Black 1500 Lumens with Mount and Pressure Switch
×
WILS TR-PC-556-BL-CA PROTECTR CARB 5.56 16" *CA*
×
HLS RONIN-AEMS-GR MRS SLR SKA
×
SHLDS RMSC GLS ED RFX MINI SGHT 8MOA
×
DBF SIDEKICK 22LR/MAG BIRDSHEAD GRIP
×
TAURUS GX4 TORO 9MM 3" 13RD BLK
×
BAD BATTELARMS THMPR 30 CAL MD BLK
×
Savage 93R17 FV Rifle 17 HMR 21 in. Black Heavy Barrel RH
×
TIPPMANN M4-22 PRO 16" 22LR 25RD BLK
×
ZENITH ZF-5 9MM 8.9 TB 3 LUG PIC RAIL 30RD GRY
×
KAR THOM 1927A-1 DLX 45 20R CH
×
Barnes TAC-XPD Defense Handgun Ammo 40 S&W 140 gr. TAC-XP 20 rd.
×
Taurus Raging Hunter Revolver 454 Casull 8.375 in. Two Tone 5 rd.
×
CRIMSON TRACE LASER DEFENDER
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
TruGlo Glo-Dot Xtreme Universal Fiber
×
UNITY FAST PLATE RMR/SRO
×
BUR BASE 1PC XTB SAV SA WIN 70 SA LA EXP
×
$899.99
32 in stock
BERGARA B14S907 STOKE CMP 7MM08 20 4R BK/GR
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125017430 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 7mm-08 Remington |
| capacity | 4+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Cerakote Black |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black w/Tan Webbing SoftTouch |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1 in 9.5" |
| sights | No Sights |
| stock | Black With Tan Webbing |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.