Cart
SIG 1911 X .45ACP 5" W/ROMEO-X
×
RUGER MRK 4T 22/45 22LR BLK 10RD 4.4
×
DE MK19 L5 44MAG 5" 8RD BLK ALUM IMB
×
COLT GOLD CUP LITE 9MM 5" STS
×
CHARLES DALY TRIPLE THREAT
×
1911 OPERATOR 45ACP 4.25" OR
×
SPRGFLD XDS MOD.2 OSP 3.3" 45ACP
×
SW 66 357MAG 2.75 SS AS COMBAT MAGNUM 6RD
×
KIMBER ECLIPSE PRO 45 ACP 4" GRY/SLV
×
NAA Black Widow Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Black 2 in. 5 rd.
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
RUGER SR1911 9MM FS 9-SHOT 5"
×
RUGER GP100 MATCH 357MAG 4.2" STN FS
×
P365 FUSE 9MM 4.3 BLK ROMEO-X COMP 17/21RD
×
MAG S&W M&P M2.0 9MM 15RD
×
NAA Pug Revolver Combo 22 LR/22 WMR Stainless/Black 1 in 5 rd XS Tritium
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
TAY 555148DE GUNFIGHTER TAYLOR 357 4.75
×
Model 686 Plus Deluxe 6''
×
NAA 22LR Mini-Revolver 22 LR Stainless/Matte Wood 1.13 in. 5 rd.
×
SAV RASCAL 22LR FV-SR 16.125" PNK
×
DBLTAP 454CAS 400GR HARDCAST 20/500
×
KSA CRICKETT G2 22LR MSSY OAK PNK
×
SAR USA SAR9SCBL SAR9 SUBCMPT 3.3 BL 9MM 12/12
×
RUGER RED BX-TRIGGER FOR 10/22 & CHR
×
S&W M&P M2.0 METAL OR 40S&W 10RD GRY
×
Mossberg 590A1 M-Lok Shotgun 12 ga. 18.5 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
CZ DAN WESSON DWX OR COMPACT
×
CZU DW DWX-C PST 9MM BLK 15 OR
×
Kimber Rose Gold Ultra II Pistol 45 ACP 3 in. Rose Gold 7 rd.
×
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5 FOS
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
RUGER SR1911 9MM 4.25" DT 9RD 3DOT
×
CHRIS MESA FFT 6.5PRC 20 GRN/BLK/TAN
×
Charles Daly 202A Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in.
×
PX4 G-SD 9MM BLK/GRY 10+1
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
ECHELON 9MM FDE 4" 18+1
×
Charles Daly 202 Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 10RD X-RAY 3
×
SPRGFLD ECHELON 9MM 4.5" 20RD OR BLK
×
TAU 1-22TUC139 22TUC 22LR 3 1X9 RDS SS/SS
×
DBLTAP 500SW 400GR HARDCAST 20/500
×
SPRGFLD 9MM PRODIGY 5" AOS 20RD
×
IC NINE 9MM BLK 8.5" 27+1 SBA3
×
RUGER RDHWK 357MAG 5.5" STN 8RD AS
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
RONIN 1911 9MM 5" BL/SS OR
×
Rock Island Rock Ultra FS 1911 Pistol 45 ACP 5 in. Black Parkerize 8 rd.
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$1,999.99
2 in stock
New for 2023- 16 gauge autoloading hunting shotgun with humpback receiver. Composite stock with effective Browning AURIC Concealment fiber-optic sight Ergo Balanced recoil-operated Kinematic Drive and Invector-DS interchangeable choke tubes. – A5 Sweet Sixteen Features – Composite stock with vertical grip textured gripping surfaces – Shim-adjustable for length of pull cast and drop – 1/4 and 1/2 stock spacers included for length of pull adjustment – Inflex II recoil pad – Browning AURIC Concealment – Three flush Invector-DS choke tubes included (F M IC) – Fiber-optic front sight and ivory mid-bead – Ideal for hunting/sporting clays/turkey
| Weight | 7.313 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 23614855477 |
| brand | |
| barrel_length | 26.0000 |
| caliber_or_gauge | 16 Gauge |
| capacity | 4 + 1 |
| chamber | 2.75" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Auric Camo |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Auric Camo |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | FS:Fiber Optic/Ivory Mid-Bead |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.