Cart
DBF DB15 6.5GRENDEL 18" 28RD FDE
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
SAV 28901 MKIFVT 22 SINGLE SHOT LH
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Kahr P380 Pistol with Night Sights 380 ACP 2.58 in Blackened Stainless 7rd.
×
GX4 9MM BLK/ODG 3" 13+1 OR
×
ACP 9MM 4" 10+1 BLK AMBI
×
BERSA THNDR 22 DT 3.5" 10RD
×
Kimber Pro Carry II Pistol 9 mm 4 in. Two-Tone 9+1 rd.
×
ZENITH ZF-5 9MM 8.9 ESSNTIAL PKG BLK
×
Savage Rascal Rifle 22 LR Yellow 16.125" RH
×
Mossberg 590 7-Shot Shotgun 410 ga. 18.5 in Synthetic Black 3in RH
×
Howa M1500 Hogue Rifle 300 Win. Mag. 24 in. Black
×
Charles Daly 301 Tactical Shotgun with Pistol Grip 12 ga. 18.5 in. Nickel 3 in.
×
SIG P226 XFIVE 9MM CLASSIC 5"
×
COLT COMPETITION TI 45ACP 5" 8RD
×
Charles Daly 202A Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in.
×
COLT KING COBRA 357MAG 3" 6RD TALO
×
EAA GIRSAN MC312 SEMI AUTO 12GA 28 CAMO
×
SPRGFLD XD9 9MM 5" BLK 10RD
×
CUST LW SHADOW GHOST 45ACP CA
×
Mossberg 510 Youth Mini Super Bantam All Purpose 20 ga. 18.5 in. Synthetic/Blued 3 in. RH
×
Shadow Systems CR920P Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Black Frame Compensated Black 13 rd.
×
ROCK ISLAND TCM STD MS 22TCM 4.3"
×
Savage 110 Ultralite Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Grey RH
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$1,555.56
7 in stock
Chiappa Firearms 1887, Lever Action Shotgun, 12 Gauge, 2.75″ Chamber, 22″ Barrel, Hand Oiled Walnut Forend and Stock, 5 Rounds, Right Hand 930.000
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 8053670710467 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 2.75" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 2.75" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Color Case Hardened |
| firearm_action | Lever |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| receiver | Color Case Receiver |
| sights | Metal Bead |
| stock | Wood |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.