Cart
Winchester SXP Turkey Shotgun 12 ga. 24 in. Black Synthetic 3.5 in.
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 17RD
×
WINCHESTER SXP DEFENDER 12GA
×
ACP 9MM 5" 8+1 STAINLESS
×
SIG P226 9MM SCORPION 4.4 FDE NS SRT 10RD CA
×
GPWR STRIBOG SP10A3 10MM 8" 20RD BLK
×
CHP HK VP9 OR ADAPTER HOLOSON 509T
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Chiappa Charging Rhino Revolver 9mm 6 in. Kobalt Kinetics Slate 6 rd.
×
BERGARA B14S754 CREST 22250 20 5R BK/GR
×
Crimson Trace Laserguard Hellcat Green
×
SW 686 PLUS 357MAG 7 SS 357 MAGNUM SERIES 7RD
×
DNZ REM 700 LA PICATINY RAIL 20MOA
×
CANIK TTI COMBAT 9MM 4.6" 18RD BRZ
×
S&W M&P15-22 22LR 16" 25RD FDE THRD
×
Shadow Systems CR920P Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Blk Frame Comped Bronze 10 rd & 13 rd
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .300WM
×
WARNE MT 35MM LOW MATTE RINGS
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
CHARTER ARMS UNDCVR 32H&R 2" SLV 6RD
×
BUR 626643 SMARTCLIP- 62MM U.S.E.
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
UNITY FAST MRO FDE
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
KEL SUB2K9GLKBLK S2K-GLK 9MM 15R BLUED/BLK
×
SIG P220 45ACP 4.4 BLK TAC RAIL NS 8RD CA LEGAL
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$326.66
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Chiappa Firearms 1911-22 Custom, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, Full Size, 22LR, 5″ Barrel, Blued Finish, Wood Grips, Adjustable Fiber Optic Sights, 10 Rounds 401.101
| Weight | 50.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.000 × 8.000 × 2.750 in |
| upc | 8053670710092 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Blue |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Fiber Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.