Cart
CHIAPPA 1892 WILDLAND TD 357 16.5 BK
×
COLT PYTHON 357MAG 3" 6RD STS
×
CZ 75 COMPACT 9MM 3.75" BLK 15RD
×
SIG E308GK16520 MRKSMN HNTR 308 165GR 20/10
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
Model 7001 Hip Holster with Thumbsnap Closure
×
U/M PRO PAK VERT SHDLR HLSTR SZ 1 RH
×
RUGER LCRX 357MAG 1.875" BLK 5RD
×
BERETTA M9 9MM 4.9" 10RD BLK
×
Mossberg Patriot Predator Rifle 6.5 PRC 24 in. Synthetic Strata Camo RH
×
XS DXT2 BIG DOT S&W BDY GRD 380 YLLW
×
XS R3D 2.0 FOR DSRT EGL STD HGT ORG
×
BRO 1911-22 A1 MATTE BLK 22LR 3 5/8 COMPACT WALN
×
Federal Fusion Rifle Ammo 308 Win 150 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Federal Fusion Rifle Ammo 45-70 Govt. 300 gr. Fusion 20 rd.
×
BERGARA B14LM751CF CREST CRB 300 22 5R BK/GR
×
SAR9 CMPT GEN3 9MM BLK 4" 10+1
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 3 5/8 LAMINATE
×
Federal Fusion Rifle Ammo 7mm-08 Rem 140 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
Sidekick Cross-Harness Shoulder Holster
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
CRICKETT RIFLE G2 .22LR
×
ALG AK BRAIDED MAIN SPRING
×
BERGARA B14S752CF CREST CRB 6.5CRD 20 5R BK/GR
×
S&W MAGAZINE M&P22C 10RD
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
Hi-Viz Henry Sight Set for Henry .22 Long Rifles
×
CZ BREN 2 MS 5.56 14 PISTOL 30RD
×
ACCU-TAC FC-4 G2 ARCA SPEC BIPOD
×
KAR THOM 1927A-1 DLX 45 20R CH
×
BRO CITORI HUNTER 410GA 28 INV GRD I
×
NAA MINI REV 22WMR 1 5/8" 5RD RBR
×
BOND ROUGHNECK W/TG 45ACP 2.5" BRL
×
ARSENAL SAM7UF-85 7.62X39
×
SW 460XVR 460SW 10.5 SS MB FOFS AS TOP RAIL 5RD
×
CZ 75 D PCR COMPACT 9MM 3.75" 10RD
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
BRZ ROSSI R95 30-30 16 TRP BK
×
BERGARA B14S751CF CREST CRB 308 20 5R BK/GR
×
Hi-Viz Snap On Sight for Plain Barrel Shotgun
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
SIG P220 45ACP 5 GRY DA/SA XRAY 8RD LEGION OR
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
FN 509 MIDSIZE MRD 9MM LUGER
×
Tru-Dot
×
Tru-Dot
×
DBF DB380 GEN4 380ACP 2 BLK 6RD
×
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
×
DESERT EAGLE BFR .500S&W
×
STEYR HS 50 M1 50BMG 35 TAKEDOWN ADJ STK 5RD
×
MAGPUL DAKA ESSENTIAL WALLET BLK
×
UNITY FAST MICRO-S BLK
×
$1,103.83
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
If you ask Bruce Horrell, host of Gun Dog TV, why he shoots 3 1/2? shells, hell answer, Because they dont make 4 inch. For the folks who want to dish out the heat on waterfowl, weve got the over/under to do it with. The only over/under in CZs line that has an automatic safety, it engages every time the action is opened, bringing an added level of safety to the duck blind. Polymer stocks in camouflage and with all metal work blacked out, these 3 1/2? chambered guns are ready to knock big birds from the sky.
| Weight | 10.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.250 × 8.750 × 3.250 in |
| upc | 806703065830 |
| brand | |
| barrel_length | 30 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 Rounds |
| chamber | 3.5" |
| color | Realtree MAX-5 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Realtree Max-5 Camo |
| firearm_action | Over & Under |
| magazine | |
| sights | No Sights |
| stock | Realtree Max-5 Camo/ Laser Cut Checkering |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.